Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 07. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Gymnastky TJ Šumperk závodily v Prostějově

07.06.2023 - Gymnastky TJ Šumperk závodily v Prostějově - Reportáž...

Počasí

07.06.2023 - Středa

Teplota: 22 / 10 - Zataženo

08.06.2023 - Čtvrtek

Teplota: 25 / 13 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská radnice nabízí maldým lidem letní brigády

13. května 2023 - 13:36

Zpět na seznam článků

Péče o zeleň a údržba mobiliáře

Šumperská radnice nabízí maldým lidem letní brigády

ilustrační snímek zdroj: archiv

Podniky města Šumperka nabídnou letos o letních prázdninách mladým lidem možnost brigády.

Zájemci o práci se mohou hlásit již nyní. „Letní brigády jsou určeny studentům středních škol a učilišť s trvalým bydlištěm v Šumperku ve věku od patnácti do osmnácti let," upřesnil Ondřej Polák, člen správní rady PMŠ.

Pracovní turnusy budou týdenní, brigádníci si vydělají zhruba 110 korun za hodinu a jejich pracovní náplň bude zahrnovat zejména péči o městskou zeleň, komunikace či mobiliář. „Přesné informace včetně termínů jednotlivých pracovních turnusů budou známy na konci května, zájemci o brigády se však mohou hlásit již nyní. Pokud bude přihlášek více, než pracovních míst, rozhodovat bude pořadí, v jakém se zájemci o brigády přihlásili," dodal Ondřej Polák.

Mladí lidé se mohou registrovat prostřednictvím e-mailu administrativa@pms-spk.cz nebo telefonicky na čísle 583 212 261. 

Péče o zeleň a údržba mobiliáře – na tyto a další pomocné práce pod hlavičkou komunálních služeb města Šumperka se mohou také hlásit žáci a studenti straší šestnácti let, kteří hledají během prázdnin možnost přivýdělku. Zájemci o letní brigádu mohou napsat na e-mail: eva.nadenickova@sumperk.cz do 9. června. Na stejné e-mailové adrese mohou zaslat i dotazy k brigádě.

Autor: red., mus

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.