Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Z historie kuchyňských pomocníků

24.10.2021 - Z historie kuchyňských pomocníků - Pozvánka do...

Počasí

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 9 / 0 - SkoroJasno

25.10.2021 - Pondělí

Teplota: 11 / 4 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperská radnice přijímá nominace na ceny města

09. října 2021 - 13:32

Zpět na seznam článků

Za letošní rok

Šumperská radnice přijímá nominace na ceny města

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Od října přijímá šumperská radnice nominace na udělení Ceny města Šumperka za rok 2021. Počiny a osobnosti z různých oblastí života města mohou lidé nominovat do 31. prosince.

Nominovat lze nejen jednotlivce, ale i firmy, kteří si zaslouží udělení ceny v různých odvětvích lidské činnosti – například v kultuře, ve sportu, v sociální a humanitární oblasti, ve vzdělávání a v dalších. Nominovat je možné rovněž zajímavou novostavbu nebo zdařilou stavební rekonstrukci v Šumperku. Ceny města přitom stejně jako loni nebudou udělovány v konkrétních kategoriích.

Nominování, hlasování a udílení o cenách města letos doznalo drobných změn, jež na svém zářijovém zasedání odsouhlasilo zastupitelstvo. Do konce letošního roku bude oddělení kultury a vnějších vztahů shromažďovat nominace od občanů. Začátkem nového roku pak zasedne akademie, složená ze zástupců politických stran a hnutí zastupitelstva města, a vybere ty nejzajímavější. „Tyto nominace budou postoupeny k hlasování členům zastupitelstva, kteří vyberou pět kandidátů. Ti získají Cenu města Šumperka,“ popsal proces udělování cen Bohuslav Vondruška. Upřesnil, že slavnostní večer s předáváním ocenění proběhne začátkem dubna v divadle.

Nominaci lze podat buď prostřednictvím elektronického formuláře na webu města, nebo v „papírové“ formě v městských úřadovnách a v informačním centru na Hlavní třídě až do pátku 31. prosince.

Autor: red., S.Singerová - mus,

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.