Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 24. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Farmářské trhy v Zábřeze

23.07.2019 - Farmářské trhy v Zábřeze - Nakoupit si můžete 15....

Počasí

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

25.07.2019 - Čtvrtek

Teplota: 31 / 14 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperské gymnastky uspěly v Bruntále

18. června 2015 - 10:07

Zpět na seznam článků

Letní závod a oslava nových prostor

Šumperské gymnastky uspěly v Bruntále

Letní závod v Bruntále zdroj foto: oddíl L.Hrdinová

Loňský rok nebyl pro bruntálské gymnastky příznivý. Specializovná tělocvična, kterou roky užívaly, byla prodána v exekuci. Padesát dětí nemělo najednou kde cvičit. Rodiče oddílu TJ Praděd Bruntál s trenérkami Libuší Hornovou a Miladou Friedlovou našli nové prostory a vytvořili tělocvičnu novou.

Právě ta se stala místem, kde bruntálští sportovci přivítali 13. června šumperské gymnastky, aby společným závodem oslavili její otevření. Soutěžilo se ve volných sestavách na bradlech, kladině a prostných.

Letní závod v Bruntále

Letní závod v Bruntále

Šumperská děvčata cvičila s radostí a předvedla své sestavy, jak nejlépe uměla. V kategorii dětí mateřských škol si prvenství rozdělila šumperská Jana Šérová a bruntálská Viktorka Zátopová. Třetí místo obsadila Anička Tatoušková.

Letní závod v Bruntále

Letní závod v Bruntále

V mladších žákyních svým standartním výkonem zvítězila Barunka Švejkovská před Terezkou Doušovou, chyběla favoritka Neli Gronychová. V dalších kategoriích vítězila bruntálská děvčata, Julie Antlová a Daniela Zavadilová.

Eliška Šérová i s pády na kladině předběhla Lucii Minolovou a třetí Zuzku Hrdinovou. „Lucie přijela na závody rovnou z týdenního pobytu školy v přírodě,“ s úsměvem prozradila trenérka Jana Pražáková.

Letní závod v Bruntále

Ve skupině starších žákyň soutěžila o prvenství přebornice oblasti žákyň B, Veronika Hrdinová, rozhodla kladina a s menším počtem pádů a zlato vybojovala  Vanesa Hobzová.

Letní závod v Bruntále

„Jménem celé šumperské výpravy děkujeme za pozvání a těšíme se na prázdninové soustředění v Bruntále,“ dodává Pražáková.

 

Autor: red., J.Pražáková, zdroj foto: oddíl L.Hrdinová

Fotogalerie

Letní závod v Bruntále              zdroj foto: oddíl L.Hrdinová

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.