Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperský Dům kultury zveřejňuje nové termíny

12. dubna 2021 - 17:50

Zpět na seznam článků

Jarních akcí

Šumperský Dům kultury zveřejňuje nové termíny

pozvánka zdroj: DK

I přes klesající počty nově nakažených a první známky rozvolnění vládních opatření současná situace stále nepřeje pořádání kulturních akcí.

Zaměstnanci šumperského kulturáku tak museli opět zahýbat s termíny plánovaných koncertů. „Z důvodu blížícího se koncertu Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers a cestovatelské přednášky Jiřího Kolbaby s názvem Sedm divů Islandu jsme museli obě akce přesunout na pozdější termíny, protože kulturní restart je zatím v nedohlednu,“ uvedla produkční Michaela Horáková, která zajišťuje komunikaci s managementy účinkujících.

Koncert Ondřeje Havelky „Swing nylonového věku“ by se měl nově uskutečnit 7. prosince a beseda s Jiřím Kolbabou je naplánovaná na 14. září. Michaela Horáková zároveň dodává, že pevně věří, že se již jedná o poslední přesun těchto akcí. Swingový koncert Melody Makers se měl totiž uskutečnit již v minulém roce a byl přesunut několikrát.

Malou útěchou je pro dům kultury blížící se první rozvolnění vládních opatření, při kterém by se postupně mohly otevírat galerie a výstavní síně. Galerie Jiřího Jílka by se tak mohla veřejnosti otevřít, zatím však bez vernisáží. Příznivci výtvarného umění tak budou mít šanci navštívit výstavu Pavla Rajdla nazvanou „Vlídné světlo“, která je v galerii nainstalovaná už od 14. dubna.

Autor: red., M. Horáková

Fotogalerie

pozvánka                  zdroj: DK

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.