Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 11. srpna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Koncert Zvuky 21. století“

10.08.2020 - „Koncert Zvuky 21. století“ - Netradiční hudební...

Počasí

11.08.2020 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

12.08.2020 - Středa

Teplota: 28 / 16 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperský kulturák odtajnil limitovanou edici dárkových poukazů

23. listopadu 2019 - 09:32

Zpět na seznam článků

Nejhezčími dárky jsou společné zážitky

Šumperský kulturák odtajnil limitovanou edici dárkových poukazů

Šumperský kulturák odtajnil limitovanou edici dárkových poukazů zdroj foto: DK

Dům kukltury Šumperk připravil limitovanou edici pěti dárkových poukazů, na které můžete vzadu připsat i své osobní věnování.

Ve středu 22. ledna do Šumperka přijede vítězka poslední řady Superstar Tereza Mašková. Ta na sebe upozornila i účastí v televizní show Tvoje tvář má známý hlas a na naši popovou scénu vtrhla jako hurikán. Díky jejímu mimořádnému hlasovému projevu ji lze směle považovat za nástupkyni Mariky Gombitové nebo Věry Špinarové. Přesvědčit se o tom můžete na exkluzivním koncertu, kde společně s kapelou okouzlí šumperské publikum nejen oblíbenými hity Vyznanie a Jednoho dne se vrátíš, ale i jejími vlastními písněmi.

Zahajovací koncert 47. ročníku festivalu Preludium Aloise Motýla nabídne propojení lahodných tónů houslí světoznámé absolventky londýnské Royal Academy of Music Julie Svěcené, která spolupracovala také i s London Symphony Orchestra, a akordeonu, jehož se ujme laureát mezinárodních soutěží v Andoře, Itálii a Španělsku a ředitel Pražské konzervatoře Ladislav Horák.

Nenechte si ujít absolutně jedinečný koncert bubeníka Iana Paice, zakladatele legendárních Deep Purple, který se svojí doprovázející kapelou Purpendicular během evropského turné společně zavítají 10. února do Šumperka. Můžete se těšit na nezapomenutelné hity Smoke On The Water, Highway Star nebo Perfect Strangers.                                                                                              

Neuvěřitelný reprezentační program provede v pátek 27. března posluchače celou dlouhou 45letou kariérou skupiny Katapult od nostalgických vzpomínek na mládí až do žhavé současnosti. Během jediného večera a samotného koncertu tak prostřednictvím stále živých písniček prožijí fanouškové spolu s kapelou díky emocionálnímu náboji celý život.

Do Šumperka se vrací jazz, a to v podání špičkových jazzmanů evropského formátu i mladých jazzových nadějí. Stane se tak v sobotu 18. dubna, kdy na Jazzový dýchánek přijali pozvání Peter Lipa Band, Ondřej Ruml, New Street Band a Blue Apple.                                             

To je jen malá ochutnávka pořadů, které dům kultury připravuje ke 40. výročí jeho založení. Cena jednotlivých poukazů je stejná jako cena za jednotlivé vstupenky na koncerty v předprodeji. S prodejdárkových poukazů bude zahájen v pondělí 25. listopadu.

Autor: red., M. Horáková - dk, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Šumperský kulturák odtajnil limitovanou edici dárkových poukazů   zdroj foto: DK

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Burgenland 2020 II

Burgenland 2020 II

Fotek: 41
Přidáno: 04.08.2020

Burgenland 2020 I

Burgenland 2020 I

Fotek: 43
Přidáno: 04.08.2020

Den s Horskou službou

Den s Horskou službou

Fotek: 34
Přidáno: 20.07.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.