Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 23. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním Šumperkem

23.07.2019 - Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním...

Počasí

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Oblačno

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperský kulturák se připravuje na oslavy čtyřicátin

18. dubna 2019 - 08:18

Zpět na seznam článků

Odtajnil část programu

Šumperský kulturák se připravuje na oslavy čtyřicátin

Šumperk - pohled na DK zdroj foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Dům kultury Šumperk si v roce 2020 připomene čtyřicet let od svého otevření. Už v těchto dnech organizátoři odtajnili některá ze známých jmen, která přijala pozvání.

V lednu zavítá do Šumperka s nevšedním projektem například Daniel Landa. „Říkali jsme si, že nejhezčím dárkem pro příznivce našeho domu kultury budou skvělé hudební nebo zábavní zážitky. Proto už v těchto dnech vyjednáváme s interprety, kteří mají u našeho publika vždycky úspěch, anebo naopak u nás nikdy nebyli a budou pro Šumperany překvapením. Nejhezčí dárek k narozeninám šumperskému domu kultury mohou lidé dát tím, že si koupí vstupenku nebo ji darují někomu blízkému,“ říká produkční DK Šumperk Michaela Horáková.

Dan Landa - pozvánka zdroj: DK

Vůbec poprvé tak příští rok v lednu zavítá do Šumperka Daniel Landa. Po loňském velmi úspěšném halovém turné se vydá na svou akustickou šňůru devíti exkluzivních koncertů laděnou do temně romantických večerů. „Jsme rádi, že jsme se do úzkého výběru míst, kde se Daniel Landa rozhodl vystoupit, dostali. Jeho koncert nabídne publiku průřez jeho rozsáhlou tvorbou plnou charismatických písní v doprovodu špičkových muzikantů,“ dodává Horáková.

Koncert Landy se pro Šumperk připravuje na 31. ledna, předprodej vstupenek bude zahájen už v úterý 23. dubna od čtrnácti hodin v pokladně DK.

Katapult zdroj: DK

Z dalších gratulantů už svou účast na březen 2020 potvrdil Olda Říha s Katapultem. „O květnovém koncertu, který bude tím hlavním, protože právě v tomto měsíci byl roku 1980 Dům kultury Šumperk oficiálně otevřen, zatím nebudeme nic prozrazovat. Návštěvníci se mohou těšit na bombastický zážitek,“ dodává produkční Michaela Horáková.

Šumperk - pohled na DK zdroj foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Autor: red., M. Horáková - dk

Fotogalerie

Šumperk - pohled na DK           zdroj foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.