Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 19. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Draci hlásí novinky v kádru

18.11.2019 - Draci hlásí novinky v kádru - Loví posily do obranných...

Počasí

19.11.2019 - Úterý

Teplota: 11 / 7 - Zataženo

20.11.2019 - Středa

Teplota: 14 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperským Hafanem 2014 se stala kokršpanělka Jessie

23. června 2014 - 07:23

Zpět na seznam článků

Jména vítězů nedělního psího odpoledne

Šumperským Hafanem 2014 se stala kokršpanělka Jessie

Šumperský Hafan 2014 foto:sumpersko.net

Titul Hafan 2014 vybojovala fenka anglického kokršpaněla Jessie majitelky Anety Fricové, která také vyhrála soutěž o nejposlušnějšího psa. Stříbro porota soutěže Šumperský Hafan přiřkla border kolii Alf Zdeňky Frnkové, bronz fence zlatého retrívra Tixie Lucie Kolaříkové.

Šumperský Hafan 2014

Nejroztomilejším hafanem se stal strafordširský bulteriér Stake Hany Langerové.„Na Šumperského Hafana jsem s Jessie vyrazila už potřetí. Poprvé jsme soutěžily v roce 2011. Jessie tehdy byly jen tři měsíce, ale zvítězila v soutěži psí krásy. O rok později už obsadila celkové druhé místo společně s border kolií Archie. Letos jsme s umístěním vůbec nepočítaly, o to větší bylo naše překvapení a radost,“ svěřila se Aneta Fricová majitelka vítězné fenky Jessie.

kokršpanělka Jessie

Kokršpanělku Jessie Aneta dostala k desátým narozeninám, od té doby se jí věnuje každý den. Od šestého měsíce začala s Jessie cvičit poslušnost a psí dovednosti. Navštěvují spolu klub Agility v Temenici. Aneta si pochvaluje, že fenka je šikovná a že se rychle učí.

border kolie Archie

Příznivci čtyřnohých přátel člověka se sešli v Pavlínině dvoře v neděli 22. června. Soutěžilo 25 psů, areálem muzea prošlo za odpoledne přes osm stovek diváků. Řada z nich dorazila i se svými čtyřnohými kamarády. Úspěch sklidila psí módní přehlídka, vystoupení mažoretek SANY ze IV.ZŠ i bluegrassové kapely My. Psovod Policie České republiky Jan Václavek předvedl výcvik služebních psů. Odpolednem provázela herečka a moderátorka Olga Kaštická.

zlatý retriever Tixie

Zástupci šumperské městské policie převzali pamlsky pro psy, které předají provozovatelům psích útulků. Hráči a příznivci klubu amerického fotbalu Šumperk Dietos zakoupili opuštěným pejskům krmivo v hodnotě 2255 korun. Pozornost návštěvníků Pavlínina dvora vzbudila také prezentace projektu záchrany týraných španělských chrtů – galgů.

zástupce MP Šumperk přebírá poukaz od klubu Dietos

Sedmý ročník Šumperského Hafana doplnila ochutnávka výrobků oceněných značkou Regionální potravina Olomouckého kraje.„Regionální potravina je projektem ministerstva zemědělství, jehož cílem je podpora malých a středních zemědělců a producentů potravin v jednotlivých krajích České republiky. Tato značka je známkou kvality,“ objasnila Lucie Hošková z Agrární komory Olomouckého kraje.

ukázka služební kynologie

Soutěž pokračuje výběrem Hafana Sympaťáka. Fotografie 25 přihlášených psů budou zveřejněny na webu sumpersko.net v úterý 24.června. Soutěžit můžete do 1.července do 24.00 hodin. Jméno vítěze organizátoři zveřejní 3. července. Cenu mu předají v pátek 4. července U Sovy v rámci Farmářských trhů.

soutěž Hafan Sympaťák

Z průběhu nedělního odpoledne připravujeme podrobné reportáže a exkluzivní fotogalerie.

Autor: V.Krejčí, foto:sumpersko.net

Fotogalerie

Šumperský Hafan 2014       foto:sumpersko.net

Související články

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.