Šumperští karatisté úspěšně zakončili letošní sezónu

13. prosince 2017 - 07:24

MSK T.J.Sokol Šumperk získal pět medailí

Šumperští karatisté úspěšně zakončili letošní sezónu zdroj foto: zdroj oddíl MSK TJ Sokol Šumperk

Členové sokolského oddílu dovezli z pražského mistrovství republiky, které se uskutečnilo 25. listopadu, celkem pět medailí.

První místo v kategorii sestav forma Secunda obsadil David Staněk. Další zlato do šumperské sbírky přidal Daniel Slavík, který porazil všechny své soupeře v kategorii bojů mužů pod třináct let.

Hned dvě stříbrné medaile vybojoval Petr Růžička (boje mužů pod šestnáct let a forma Secunda). Sbírku cenných kovů uzavírá třetí příčkou Daniel Šrom (forma prima). Výborným výkonem reprezentovali oddíl i Kristián Káčerek a Marek Zatloukal, kteří obsadili v nejpočetnější kategorii sestav forma Prima vynikající 4. a 6. místo.

V Praze byli zároveň slavnostně vyhlášení nejlepší karatisté za rok 2017. Šumperský oddíl MSK T.J. Sokol Šumperk měl mezi vyhlášenými hned dva zástupce!

Jako druhý nejlepší bojovník za sezónu 2017 byl vyhlášen David Staněk. Na třetím místě ve stejné kategorii byl vyhlášen Pavel Vogl.

Autor: red., Oldřich Milde

Šumperští karatisté úspěšně zakončili letošní sezónu  zdroj foto: zdroj oddíl MSK TJ Sokol Šumperk