Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 23. ledna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Druhý parkovací dům v Šumperku

22.01.2022 - Druhý parkovací dům v Šumperku - Má stát na...

Počasí

23.01.2022 - Neděle

Teplota: 1 / -8 - Oblačno

24.01.2022 - Pondělí

Teplota: 0 / -3 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Šumperští vodáci pořádají nábor dětí a mládeže

07. května 2014 - 13:00

Zpět na seznam článků

Zpráva klubu

Šumperští vodáci pořádají nábor dětí a mládeže

zdroj foto:oddíl

Je za námi mistrovství světa juniorů a kategorie U23 v australském Penrithu. Kde česká výprava suveréně ovládla medailové pořadí národů mistrovství světa se ziskem pěti zlatých, čtyř stříbrných a jedné bronzové medaile.

Přišel tedy nejlepší čas, kdy začít hledat nové nadějné nástupce našich úspěšných slalomářů. Proto prosíme rodiče, jestli mají malého či mladého nezbedu, ale i nezbednici hledající nevšední dobrodružství, přiveďte ho v pondělí 12.května nebo ve středu 14.května před sedmnáctou hodinou do areálu loděnice u řeky Desné(před mostem na Nový Malín, pár set metrů po proudu ke splavu, tam nás najdete).Tam se bude konat náš první náborový trénink v tomto roce. Nestíháte zrovna toto pondělí a ani středu? Nebojte se, příležitost budete mít každé pondělí a středu v průběhu května od 17.00 do 18.30 na loděnici u splavu.

Náš oddíl nabízí nezávazné vyzkoušení si nevšedního sportu, pod vedením zkušených trenérů. Tento sport, ve kterém naše republika má sto letou tradici a na světových kláních se všichni třesou, když ve startovní listině vidí napis CZE.

zdroj foto:oddíl

Proto neváhejte, zabalte svému dítku náhradní oblečení a obuv, přiveďte ho do loděnice a oslovte někoho z přítomných trenérů, ten se o vás postará, vše vám vysvětlí, připraví loď a potřebné vybavení a můžete pootevřít vrátka do vodácké říše.

Věřte tomu, že v tomto sportovním odvětví není o překvapení nouze, zato nuda zde nemá pražádnou šanci, každý trénink i závod je originál. Zde si přijde na své i to nejzarputilejší dítě, které u jiných kroužků vydrží stěží dva týdny. Více informací  na tel.602 420 931.

 

Autor: M.Rašner

Fotogalerie

zdroj foto:oddíl

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Zima v Jeseníkách 2021

Zima v Jeseníkách 2021

Fotek: 18
Přidáno: 19.12.2021

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.