Teplota: 7 / 4 - obcasny-Déšť

TJ Šumperk vs BK Žďár nad Sázavou 62:58

26. října 2015 - 04:50

Po vyrovnaném zápase zůstaly body doma

Nedělní zápas připravil domácímu celku TJ Šumperk velmi bojovného a houževnatého soupeře ze Žďáru nad Sázavou. Hosté z BK bojovali o každý koš, o každý míč.

Šumperk vs Žďár nad Sázavou foto: sumpersko.net

V první čtvrtině to byl ještě soupeř, který zvítězil v poměru 14:14. Ve druhé čtvrtině zápasu domácí přidali a obrátili nepříznivý stav ve svůj prospěch na 32:25.

O vyrovnanosti obou soupeřů hovořila třetí čtvrtina, kterou TJ Šumperk vyhráli jen o bod v poměru 45:44. Vítězství si nakonec svou houževnatostí vybojoval domácí celek, když nakonec zvítězil těsně 62:58.

FOTOGALERIE: Šumperk vs Žďár nad Sázavou

(14:16 32:25 45:44); 25.10.2015 11:00; hala:  Hala Tyršův stadion, Šumperk  --  technický zápis

body: Kresta Josef 22, Vévoda Radek 15, Pajer Jakub 9, Müller Marek 5, Šich Ondřej 4, Rozsíval Štěpán 3, Wiesner Zdeněk 3, Tůma Filip 1, Březina Jaromír 0, Plhák Radim 0 - Seidler Michal 17, Vavřínek Tomáš 9, Pospíšil Radek 8, Bubák Jiří 7, Malec Daniel 5, Vencálek Jaroslav 4, Kalců Rostislav 2, Ondráček Matěj 2, Růžička Pavel 2, Veselý Rostislav 2, Socha Dominik 0; střelba 3b.: 6/6:1/1 střelba 2b.: 16/16:22/22 TH: 20/12:17/11 chyby: 18:21; rozhodčí: Dolinek Ivo(1/1/---), Válek Jakub(1/1/---);

Autor: sol.,foto:sumpersko.net