25.04.2024 - Dietos vs Golems - Pozvánka na zápas

TJ Šumperk vs Házená Uničov 21: 21

12. listopadu 2012 - 14:43

II.liga mužů - Zbytečná ztráta bodu

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

K nedělnímu mistrovskému utkání, které se odehrálo 11. listopadu, odjíždělo družstvo bez klíčových hráčů Laštůvky Tomáše a Dopity Petra. Obava o výsledek se vyplnila hned v prvním poločase, kdy domácí družstvo se pravidelně střídalo ve s Šumperkem. Častější technické chyby šumperských hráčů, pružnější hra domácích to vše bylo k dobru Uničova, které si udržovalo vedení až do konce prvního poločasu /12:11/.

Ve druhém poločase se hra našich hráčů zlepšila, hlavně za podpory výborného výkonu brankáře Zbyňka Ošťádala. Šumperk se tak dostal až do čtyřbrankového vedení. Čtyři minuty před koncem utkání šumperští hráči vedli 21:18, pak následoval zlom v podobě nepřesné střelby, následující 7m hod pro domácí a nepřesný verdikt rozhodčích 30 sekund před koncem utkání, kdy náš hráč byl v rychlém protiútoku sražen faulem. Rozhodčí toto nechali bez povšimnutí, míč získali domácí a dali tak vyrovnávací branku.

Sestava a branky:Ošťádal, Cimfl, Vobořil 9, Nimmerichter 3, Mikuláš 3, po jedné brance Petrtýl, Burýšek, Drechsler, Korec, Hejný, Marek, dále v sestavě Hruda, Kučera

Další utkání se odehraje v sobotu 17.listopadu v 10.30 hodin TJ Šumperk - MHK Karviná hala Gymnázia v Šumperku.

Autor: red,jk

ilustrační snímek             zdroj foto:sumpersko.net