Zdravotní indispozice řidiče během jízdy

24.04.2024 - Zdravotní indispozice řidiče během jízdy - Skončila...

TJ Šumperk vs TJ Třebíč 60 : 50

21. ledna 2013 - 12:14

I v druhém domácím zápase vítězství

TJ Šumperk vs TJ Třebíč foto:sumpersko.net

V neděli 20. ledna se uskutečnilo druhé domácí basketbalové utkání, kdy do sportovní haly přicestovalo mužstvo TJ Třebíč. Šumperk si před zápasem držel průběžné třetí pořadí a Třebíč okupovala poslední dvanáctou příčku v tabulce doposud bez vítězství.

TJ Šumperk vs TJ Třebíč
Úvod zápasu nevyšel domácímu celku zcela dle jejich představ, soupeř byl aktivnější a své útoky dovedl bodově zakončovat. Šumperským hráčům scházela potřebná jistota a přesnost v zakončení útočných akcí. První čtvrtina zápasu vyzněla ve prospěch Třebíče 12:16.

Ve druhé čtvrtině došlo u domácího celku ke zlepšení v herním projevu a začalo se dařit i zakončení útočných akcí. Šumperk začínal přebírat kontrolu nad utkáním, i když Třebíč stále dotahovala. Stav zápasu v polovině byl 31:27 ve prospěch TJ Šumperk.

Fotogalerie ZDE

Ve třetí čtvrtině si domácí celek udržoval náskok před svým soupeřem, který narostl až o jedenáct bodů na 48:37. V poslední čtvrtině zápasu šumperáci nedopustili žádné překvapení a nad svým soupeřem zvítězili o deset bodů 60:50.

Bilance dvou domácích utkání byla jednoznačně pozitivní ve prospěch TJ Šumperk, kterým tak spadl do tabulky plný počet bodů a i nadále drží fantastické třetí místo v průběžném pořadí II.basketbalové ligy skupiny C.