Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 23. září 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zubní pohotovost ve FN Olomouc se na dva týdny přestěhuje

23.09.2019 - Zubní pohotovost ve FN Olomouc se na dva týdny...

Počasí

23.09.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 11 - Zataženo

24.09.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 11 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

TURBO rozpálí zábřežský kulturák

24. dubna 2013 - 10:56

Zpět na seznam článků

Plzenští rockeři v Zábřehu

Legendární poprocková kapela Turbo, jejíž popularita je opět na vzestupu, přijíždí do Zábřehu, aby svým fanouškům zahrála svoje největší hity i písně z posledního alba Žár. Už více než tři desítky let Turbo svými nestárnoucími songy dostává do varu fanoušky snad všech věkových kategorií. V Zábřehu se kapela představí v pátek 26. dubna, necelé dva roky po skvělém koncertu v Šumperku.

Skupina vznikla v roce 1981 a její start byl přímo raketový, zejména díky hitu Chtěl jsem mít. Začala jezdit i do zahraničí a hlavně společné koncerty s německou kapelou Puhdys měly úžasnou atmosféru. Pak přišly první desky, kterých se prodalo celkem přes milion kusů. Kapela se dostala mezi českou a slovenskou špičku a velmi solidní postavení na hudebním trhu si udržuje dodnes.

TURBO

V jedinečném podání plzeňských rockerů zazní v Zábřehu nestárnoucí hity, jako jsou Přestáváš snít, Hráč, Díky já jdu dál, Tam, kde bydlí vrány a spousta dalších. Kromě toho návštěvníci koncertu uslyší písně z poslední desky Žár, která vyšla v červnu loňského roku. „I v našem posledním albu se držíme osvědčeného základu, kterým je melodická rocková písnička. V čem se zcela jistě posouváme, je celkový zvuk desky, který je modernější,“ říká o devátém albu Turba bubeník Jiří Lang.

Zábřežský koncert startuje po 20.00 hodině. „Vstupenky na sezení jsou sice již vyprodány, ale zbývá dostatek vstupenek na stání v ceně 200 korun,“ uvedl za pořadatele ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

 

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Medový den 2019

Medový den 2019

Fotek: 44
Přidáno: 22.09.2019

VESELENÍ v Šumperku

VESELENÍ v Šumperku

Fotek: 79
Přidáno: 21.09.2019

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Netradiční odpoledne v Muzeu silnic

Fotek: 71
Přidáno: 21.09.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.