Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

Talent folkové scény koncertuje v Šumperku

06. ledna 2016 - 07:14

Zpět na seznam článků

Martina Trchová Trio představí své osobité autorské písně

Talent folkové scény koncertuje v Šumperku

Martina Trchová a Trio zdroj foto:dk

Pražská písničkářka má na svém kontě zatím dvě autorská alba. V roce 2005 vydala prvotinu Čerstvě natřeno a o pět let později album Takhle ve mně vyjou vlci, při jejichž poslechu se můžete nechat unášet na vlnách zpívající ženské duše.

Už v první polovině ledna vystoupí v Šumperku Martina Trchová Trio, které je jedním ze zásadních talentů posledního desetiletí na takzvané folkové scéně. Martina hraje vlastní tvorbu vycházející ze silné ženské písničkářské generace. „Můžete se těšit na osobité autorské písně, výrazný hlas, jazzovou i klasickou kytaru, měkké tóny kontrabasu a progresivní perkuse,"osvětluje produkční šumperského domu kultury Michaela Horáková.

Aranže skladeb se pohybují na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. „Hlediště bude navíc umístěno přímo na podiu velkého sálu, tím je zaručena autentická atmosféra celého koncertu,“ přiblížila produkční.

Koncert Martiny Trchové Trio se uskuteční v pátek 15. ledna od půl osmé večer na jevišti velkého sálu v domě kultury. Vstupné je v předprodeji za 120 korun, v den akce pak za 150 korun. Online rezervace lístků ZDE

Autor: red.,M. Horáková

Fotogalerie

Martina Trchová a Trio             zdroj foto:dk

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.