Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Obnova lesů zrychluje

24.09.2021 - Obnova lesů zrychluje - Červené zóny postupně zelenají

Počasí

25.09.2021 - Sobota

Teplota: 20 / 11 - PoloJasno

26.09.2021 - Neděle

Teplota: 21 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Travesti show to rozjede Plnou parou vzad

17. května 2016 - 09:45

Zpět na seznam článků

V Domě kultury Šumperk

Dvou a půl hodinové vystoupení Plnou parou vzad, které je hudebně laděno do 70. - 90. let. Má jednu ze svých zastávek také v Šumperku. Setkáte se tak s Hanou Zagorovou, Jiřím Kornem, Madonnou, nebo kapelou Roxette.

Travesti show Kočky Praha oslavila v letošním roce čtrnácté narozeniny! Za tuto dobu si kromě České republiky vybudovala renomé také v Německu, Rakousku, Francii a Polsku, odkud si její členové přivezli několik mezinárodních ocenění.

Tuzemské a slovenské publikum baví pravidelně na klubových, divadelních i venkovních scénách. Za všechny lze jmenovat například silvestrovský program pro několik tisíc diváků přímo na Staroměstském náměstí v Praze, kterého se v roce 2012 účastnila již popáté.

pozvánka Travesti show Kočky Praha zdroj: d.k.

Mnohokrát už vystupovali v zábavných pořadech na TV Prima, Nova, Markíza nebo Joj. Zahlédnout jste je mohli i v seriálu Ošklivka Katka, který také běžel na Primě. „I díky neutuchajícímu zájmu o nová představení ji lze v současné době považovat za jednu z předních a uznávaných skupin v oboru. Pestré a okázalé kostýmy se snoubí s propracovanou choreografií a kultivovaným ostrovtipem moderátorských vstupů. Zváni jsou všichni fanoušci humoru a dobré zábavy," uvádí produkční domu kultury Michaela Horáková.

S Travesti Show Kočky pobaví ve středu 18. května od 19 hodin ve velkém sále Domu kultury v Šumperku. Vstupné je v předprodeji 200 korun, v den akce podraží o padesát korun.

On-line předprodej ZDE.

Autor: red., d.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Hradba 2021

Hradba 2021

Fotek: 18
Přidáno: 23.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.