Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 23. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním Šumperkem

23.07.2019 - Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním...

Počasí

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Oblačno

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Tři oříšky pro Popelku s ochutnávkou vánočního cukroví

14. prosince 2016 - 07:22

Zpět na seznam článků

Retro uvede o svátcích nejen baletní klasiku

V čase vánočním se víc než kdy jindy dějí neobyčejné věci. Také zábřežské kino Retro nabízí neobvyklé zpestření programu a zajímavé dárky, díky nimž lze lehce splnit nejedno přání.

Balet na plátně kina Retro zábřežští diváci zatím neměli možnost vidět. Nesmrtelná klasika Louskáček ve 3D záznamu z Mariinského divadla tak bude 26. prosince v zábřežském biografu naprostou novinkou. Nesmrtelná hudba P. I. Čajkovského, velkolepá scéna, ohromující kostýmy a také 3D zpracování dávají znát, že představení proslulého petrohradského baletního souboru bude skutečně stát za to. „Retro nabídne dechberoucí podívanou, pohádkový příběh určený pro návštěvníky jakéhokoli věku, který může svátečně naladit celou rodinu,“ míní vedoucí kina Věra Smrčková. Vstupenku na představení se začátkem v 17.30 lze zakoupit od 200 korun.

Zážitek z večera, kdy si zpěvačka Adele splnila svůj sen a vystoupila v londýnské Royal Albert Hall, zprostředkuje kino Retro hned následující den, v úterý 27. prosince, kdy bude možné i v Zábřehu zažít fantastickou atmosféru a emocemi nabitý sál při koncertu hvězdy světové pop music. „Asi se najde málokdo, kdo by neznal jednu z nejoblíbenějších českých pohádek Tři oříšky pro Popelku. Kdo ale může říci, že viděl tuto vánoční klasiku na plátně kina? Přijďte si do Retra 28. prosince zažít kouzelnou atmosféru této pohádky. Kdo přinese vlastní cukroví, dostane nejen slevu na vstupném, ale také možná ochutná cukroví od sousedů v řadě,“ zve na vánoční pohodu v kině Smrčková.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Silvestr v kině Retro se stal pro řadu jeho návštěvníků již tradicí. Letos nabídne zbrusu nové pokračování divácky velmi úspěšného filmu Hodinový manžel, tentokrát pod názvem Manžel na hodinu. „Známým filmovým kamarádům tentokrát pěkně zamotají život krásné akvabely. Našim divákům trošku zamotá hlavu i punč, který nemůže na našich silvestrovských představeních chybět,“ uzavírá s úsměvem Věra Smrčková.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.