Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 25. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

„Úča musí pryč“

05. března 2019 - 21:11

Zpět na seznam článků

Zábřeh pobaví komedie ze školního prostředí

„Úča musí pryč“

Opravdu to tak ve školství chodí? Dětem jde před vysvědčením o vše, jejich ambiciózní rodiče chtějí, aby šly na prestižní střední školy, ale bojí se, že jim dá třídní učitelka (Petra Špalková) špatné známky. A mají jasno: Úča musí pryč!

Svižnou tragikomedii s tímto názvem, v níž v rolích rodičů excelují David Prachař, Igor Chmela, Linda Rybová, Jana Janěková ml. a Kateřina Winterová, představí pražské Divadlo Verze v zábřežském kulturáku v neděli 17. března – pár dnů před Dnem učitelů. „Komedie Úča musí pryč! není nijak výjimečnou hrou, ale je zasazena do prostředí, které každý dobře zná, a zároveň se trefuje do aktuálního fenoménu výchovy k individualismu či krize autorit,“ uvedl Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní. „Pětice rodičů usiluje o odchod třídní učitelky, jejíž špatné metody podle nich ohrožují přestup dětí na víceletá gymnázia, ale žádného z nich nenapadne hledat chyby u dětí nebo v rodině,“ dodal Jarmar.

Uča musi pryč!zdroj foto:.k.

Komedii s překvapivými dějovými zvraty a především brilantním slovním humorem uvede kulturní dům v Zábřehu v rámci divadelního předplatného, v doprodeji zbývá jen několik málo vstupenek.

Autor: red., z.k., zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.