Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 19. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Český pianista Michal Mašek v Zábřehu

18.04.2024 - Český pianista Michal Mašek v Zábřehu - Pozvánka na...

Počasí

19.04.2024 - Pátek

Teplota: 8 / 1 - Přeháňky-Déšť

20.04.2024 - Sobota

Teplota: 9 / 3 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Údržba tratě omezí provoz vlaků na trati Olomouc - Uničov - Šumperk

16. února 2024 - 10:20

Zpět na seznam článků

Informace pro cestující

Údržba tratě omezí provoz vlaků na trati Olomouc - Uničov - Šumperk

ilustrační snímek zdroj: archiv

Údržbové práce Správy železnic od 19. do 26. února omezí provoz vlaků Českých drah na trati č. 290 Olomouc – Šternberk – Uničov – Šumperk. „Práce budou probíhat ve dvou fázích – od 19. do 22. února v úseku Šternberk – Uničov a následně od 23. do 26. února v úseku Uničov – Šumperk, a to vždy v denní době zhruba mezi osmou a čtrnáctou hodinou,“ uvedl tiskový mluvčí Filip Medelský.

Pro obě etapy prací jsou vydané samostatné výlukové jízdní řády, které počítají v části trasy s náhradní autobusovou dopravou.

Náhradní autobusová doprava bude zajištěna v úseku Šternberk – Uničov. „Vzhledem k delší jízdní době po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována podle výlukového jízdního řádu. Místo vlaků pojede jak zrychlená linka, která nebude mezi Šternberkem a Uničovem nikde zastavovat, tak zastávková linka, která obslouží všechny stanice a zastávky. Cestující prosíme, aby věnovali pozornost upraveným časům odjezdů a přestupům na trase,“ obrací se na veřejnost mluvčí.

Náhradní autobusová doprava bude v tomto období zajištěna v úseku Uničov – Šumperk. S ohledem na delší jízdní doby po silničních komunikacích bude náhradní autobusová doprava organizována podle výlukového jízdního řádu. „I v této druhé etapě bude zavedena zrychlená a zastávková linka, proto prosíme cestující, aby se předem informovali o přesných časech odjezdů,“ dodává Filip Medelský.

Výlukový jízdní řád ZDE

Autor: red., F. Medelský

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.