Usnul za volantem a skončil v potoce
10. prosince 2025 - 12:45
Dopravní nehoda u Hanušovic se naštěstí obešla bez zranění

DN Hanušovice zdroj foto: PČR
Po osmnácté hodině se stala dopravní nehoda vozidla Mercedes, které řídil jednadvacetiletý řidič ve směru od Kopřivné na Hanušovice.
„Při jízdě v místě klesání a projíždění táhlé mírné levotočivé zatáčky vlivem únavy usnul, tím pádem se přestal plně věnovat řízení svého vozidla a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do nosníku označníku mostu, silničního svodidla a do kovového zábradlí mostu,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová, která upřesnila: „Vozidlo vyletělo, narazilo do náletových křovin a skončilo v korytě potoka Kopřivná.“
Policisté provedli u řidiče orientační dechovou zkoušku na zjištění alkoholu s negativním výsledkem. „Vznikla pouze hmotná škoda na vozidle ve výši přibližně 80 tisíc korun, na označníku mostu, silničním svodidle a kovovém zábradlí mostu ve výši přibližně za 50 tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí.
Autor: red., pis M. Zajícová, zdroj foto: PČR
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.
Facebook






Komentovat článek můžete na naší Facebookové stránce.

