Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Útočník Lukáš Žálčík podepsal smlouvu v Šumperku

13. dubna 2021 - 14:21

Zpět na seznam článků

Patří mezi nejcennější posily Draků

Útočník Lukáš Žálčík podepsal smlouvu v Šumperku

Útočník Lukáš Žálčík podepsal smlouvu v Šumperku zdroj: FB DŠ

Šumperský hokejový tým se může pyšnit dalším odchovancem, který se vrátí v příští sezóně do Škoda arény. Lukáš Žálčík se přesune do Šumperka po dlouhých šesti letech. Mezitím stihl odehrát sezóny v dresech Českých Budějovic, Jihlavy, Prostějova či Sparty. V loňském ročníku si v trikotu Jestřábů připsal 28 bodů za 12 branek a 16 asistencí.

Vedení klubu tak stáhlo do svého mančaftu všechny tři šumperské hráče, kteří působili u konkurenčního Prostějova. A Lukáš Žálčík rozhodně patří mezi ty nejcennější posily. Když naposledy působil u Draků, tak se zviditelnil natolik, že si vysloužil smlouvu v Českých Budějovicích. 22 gólů a 18 asistencí. Tolik si do svých statistik zapsal Žalčík po základní části v barvách Draků v sezóně 2014/2015.

V aktuální soupisce, která čítá devět jmen, je útočník Draků nejzkušenějším hokejistou. „Lukáš je rozeným střelcem a jako bonus je našim odchovancem, což nám v aktuálním konceptu vyhovuje. V následující sezóně bude mít jednu z vůdčích rolí. Lukáš je navíc hráčem, který hrál hokejovou extraligu a dokonce si letos zahrál i za Spartu. Jeho zkušenosti budou potřeba,“ okomentoval příchod útočníka kouč Martin Janeček.

Žálčík se bude moci zviditelnit i v přípravě proti extraligovým týmům. Nejprve proti ostravským Vítkovicím a následně proti Plzni.

Autor: red., Dominik Mihailescu - redakce Draci Pars Šumperk, zdroj foto: FB klub

Fotogalerie

Útočník Lukáš Žálčík podepsal smlouvu v Šumperku   zdroj: FB DŠ

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.