Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 09. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Policie v kraji kontrolovala nákladní vozidla a autobusy

09.07.2020 - Policie v kraji kontrolovala nákladní vozidla a autobusy -...

Počasí

09.07.2020 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 13 - obcasny-Déšť

10.07.2020 - Pátek

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Bludově budou soutěžit! Začínají počátkem srpna

29. července 2012 - 13:18

Zpět na seznam článků

Bludovská soutěž o nekrásnější - zahradnicky nejlépe upravené okno, balkon, předzahrádku, dům

V Bludově budou soutěžit! Začínají počátkem srpna

ilustrační snímek foto:sumpersko.net

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu v Bludově za podpory Obce Bludov vyhlašuje pro všechny bludovské občany soutěž o nejkrásnější – zahradnicky nejlépe upravené - okno, balkon, předzahrádku, zahrádku či dům v letošním roce.

Bludov

Soutěž bude uzavřena, vyhodnocena a její výsledky zveřejněny na Zahrádkářské výstavě  ve dnech 18. 19. srpna v Kulturním domě v Bludově. Cílem celé akce je co nejvíce přispět ke zkrášlení  Bludova. "V předcházejících letech soutěž vzbudila opravdu velký zájem a mimořádný ohlas. Loni bvlo hodnoceno 135 bludovských objektů. Proto máme zájem o to, aby zahradnicky upravených domů, zahrad, předzahrádek, balkonů či oken bylo v naší obci co nejvíce," říká Jarmila Divišová z Kulturního domu v Bludově, kde bude soutěž slavnostně vyhodnocena.

Bludov zahrádkáři

Odborná hodnotitelská komise - složená z bludovských i cizích odborníků na zahrádkářství a estetiku bude posuzovat přihlášené i nepřihlášené domy, předzahrádky, zahrádky, balkony, okna  - a to počátkem srpna. To, co se komisi bude nejvíce líbit, bude nafotografováno a prezentováno na zahrádkářské výstavě. Odborná komise rozhodne o ocenění.

Ceny, obdobně jako v loňském roce finanční, budou předány na setkání v průběhu srpnové zahrádkářské výstavy. Zájemci o soutěž se mohou přihlásit v Kulturním domě Bludov. Stejnou cestou může kterýkoliv občan upozornit na  krásně přírodně vyzdobené okno, předzahrádku, balkon  v Bludově. "Vycházíme při tom z předpokladu, že  nikdo nezkrášluje svoje nemovitosti pouze pro vlastní potěchu a potřebu, ale také  proto, aby jejich nemovitost  příjemně působila na kolemjdoucí," doplňuje Jarmila Divišová.

ilustrační

Objekt bude hodnocen z veřejné cesty, obecního prostranství. Odborná hodnotitelská komise projde celou obec, na místě zhodnotí jak přihlášené, tak i oznámené nemovitosti. Pořízené fotky budou představeny na výstavě.

Autor: red.,J.Divišová

Fotogalerie

ilustrační snímek               foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.