Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 25. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze

25.05.2022 - Soutěž Podnikavé hlavy zná své vítěze - Prvenství...

Počasí

25.05.2022 - Středa

Teplota: 16 / 11 - obcasny-Déšť

26.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 17 / 10 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Bludově se chystá festival dechovky

02. června 2021 - 08:25

Zpět na seznam článků

Program akcí, které v obci můžete navštívit v červnu

V Bludově se chystá festival dechovky

Bludověnka zdroj foto: dk Bludov

O oblíbený festival jeho příznivci ani v letošním roce nepřijdou. Pořádající dechová hudba Bludověnka všechny srdečně zve v sobotu 26. června na přehlídku dechových hudeb do Bludova.

Akce se koná ve sportovním areálu hasičské zbrojnice v Bludově od 13 hodin. K poslechu a tanci zahrají Legrúti, Kamarádi česko-slovenských hranic a domácí Bludověnka. Celým odpolednem provede návštěvníky slovem moderátor a zpěvák Karel Hegner.

Dechová hudba Bludověnka působí v lázeňské obci Bludov u Šumperka. Za dobu svého trvání kapela spolupracovala s mnoha absolventy hudebních škol a konzervatoří, díky čemuž se dnes svými výkony řadí mezi špičkové kapely svého žánru. Během své dvacetileté činnosti vydala kapela několik hudebních a DVD nosičů, působí také často v mediální oblasti a postupem času si získala své stálé příznivce a posluchače.

V současné době kapelu tvoří třináct muzikantů doplněných o zpěváky Annu Dostálovou, Kristýnu Divošovou, Aleše Peče, Petra Dostála a Jana Večeře. Bludověnka účinkuje na koncertech, městských a obecních slavnostech, plesech, zábavách a dalších kulturních a společenských akcích.

Bludov - akce červen zdroj: B. Haušková

Autor: red., B.Haušková, zdroj foto: dk Bludov

Fotogalerie

Bludověnka              zdroj foto: dk Bludov

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.