Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Olomouckém kraji by měly stromečky svítit bez přestání

17. prosince 2016 - 08:28

Zpět na seznam článků

Energetici neplánují žádné odstávky

V Olomouckém kraji by měly stromečky svítit bez přestání

ilustrační snímek zdroj foto: V. Sobol

Společnost ČEZ Distribuce bude v předvánočním období minimalizovat odstávky, od poloviny prosince až do konce roku nebudou také v Olomouckém kraji probíhat žádné plánované vypínání.

Vyplývá to ze zásad pro vypínání zařízení distribuční soustavy v předvánoční a novoroční době, které si společnost stanovila. „Naši klienti by svátky měli prožít v příjemné vánoční atmosféře v poklidu svých domovů, bez omezení dodávek elektrické energie,“ uvedl tiskový mluvčí Vladislav Sobol. Společnost provozuje na území České republiky vedení v délce 163 211 km s 3,6 mil. odběrných míst.

V době od 15. prosince do 2. ledna nebudou prováděny práce, které je možno vzhledem k jejich charakteru přesunout na jiné období. „Jedná se zejména o práce spojené s údržbou zařízení dle Řádu preventivní údržby“, říká Radim Černý, ředitel úseku Řízení sítí ČEZ Distribuce. „Uvedené zásady se netýkají vypínání v případě kalamitních a dalších mimořádných situacích, kdy je pro odstraňování následků poruch a jiných odůvodněných případů nezbytně nutné distribuční zařízení vypnout“, dodává Černý.

Autor: red., V. Sobol

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: V. Sobol

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.