Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Rapotíně v rámci gastro slavností se soutěží i o „Rapotínský koláč“

06. srpna 2013 - 09:59

Zpět na seznam článků

Třídenní festival dobrého jídla a zábavy

V Rapotíně v rámci gastro slavností se soutěží i o „Rapotínský koláč“

Rapotínské Gastro slavnosti 2013

Rapotínští od pátku 16. srpna připravili třídenní Rapotínské Gastro Slavnosti. Víkend v polovině srpna bude ve znamení dobrého jídla, zábavy a kulinářských soutěží.

program

Slavnosti, které dosud Rapotín nezažil odstartují v pátek 16.srpna dopoledním vystoupením zahraničních souborů z Mexika a Indonésie. Vystoupí taneční skupina Angeľs Tribe a večer vypukne barmanská show se světelnými efekty. O půl desáté večer se roztáhne stříbrné plátno na fotbalovém hřišti (areál Jiskry) a bude se promítat film Svatá čtveřice.

V sobotu 17. srpna se uskuteční přehlídky a prezentace gastronomických zařízení z regionu a pozvaných hostů, které budou spojeny s ochutnávkami extra specialit regionu. Rapotínských Gastro Slavností se zúčastní mistr kuchař Robert Zatloukal - rodák z Rapotína.

Robert Zatloukal - rodák z Rapotína

 

V rámci gastro slavností Obecní úřad Rapotín vyhlásil soutěž o „Rapotínský koláč“. Vyhodnocení této sladké soutěže se uskuteční v sobotu 17. srpna.

ilustrační snímek

Soutěžit může jakýkoliv domácí moučník, který je v rodině oblíben (piškoty, lívance, vdolečky, buchty, frgály, řezy, trubičky atd.) Nedoporučují se moučníky se šlehačkou, pěnou, želatinou a podobně, které podléhají rychlé zkáze a vlivem počasí změně své konzistence.

Přihlášky do soutěže směřujte do čtvrtka 15. srpna na kontaktní adresu: Obecní úřad Rapotín, Družstevní 125, 788 14 Rapotín, tel. 583 242 363, 725 131 326, email: rapotin@rapotin.cz

Více o soutěži ZDE.

Sobotní odpoledne bude pokračovat vystoupím skupiny Intro Postřelmov, tanečního souboru ze Senegalu, zahraje Elvis Presley revival a Joe Cocker band. Ve večerních hodinách vypukne velkolepá světelná show ohňostroj a taneční zábava se skupinou Styl.

V neděli 18. srpna v dopoledních hodinách se uskuteční mše svatá v kostele Nanebevzetí Panny Marie. V parku u kostela posezení při muzice s kapelou Rozmarýnka. Sportovní den pro širokou veřejnost na hřišti TJ Jiskra Rapotín (sportovní utkání v malé kopané a volejbalu). 

Autor: red.,kkc

Fotogalerie

Rapotínské Gastro slavnosti 2013

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.