Sobota 30. srpna 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Univerzitní město z jiné perspektivy

29.08.2025 - Univerzitní město z jiné perspektivy - Platforma...

Počasí

30.08.2025 - Sobota

Teplota: 23 / 17 - Bouřky

31.08.2025 - Neděle

Teplota: 24 / 14 - SkoroJasno

V Retru se bude listovat s Lukášem Hejlíkem

09. ledna 2019 - 09:37

Zpět na seznam článků

Představí akční grotesku s názvem Doppler

V Retru se bude listovat s Lukášem Hejlíkem

Lukáš Hejlík zdroj foto: z.k.

V rámci kultovního projektu scénického čtení LiStOVáNí, který spojuje neotřelou a vtipnou formou divadlo a literaturu, přijede herec Lukáš Hejlík ve středu 16. ledna představit do zábřežského kina Retro akční grotesku norského spisovatele Loe Erlenda s názvem Doppler. „Doppler, hlavní hrdina knihy, začne přemýšlet o svém životě a svou hlubokou osobní krizi řeší tím, že opustí ženu a děti a přestěhuje se do lesa. Společnost mu zpočátku dělá pouze losí mládě, jehož matku zastřelil kvůli masu, jeho pobyt v lese však postupně narušují další postavy, které Dopplerovi brání v přechodu z aktivity do pasivity,“ naznačil zápletku v současnosti nejoblíbenějšího titulu LiStOVáNí Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

Vstupné na pořad Lukáše Hejlíka se začátkem v devatenáct hodin činí 90 korun, studenti za vstup zaplatí symbolickou padesátikorunu.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Lukáš Hejlík                                           zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

Uhlík jako příležitost, ne problém

Uhlík jako příležitost, ne problém

Lesy ČR zahajují unikátní projekt

ČNB vydává pamětní minci

ČNB vydává pamětní minci

K poctě Celní správy

Exkluzivní Fotogalerie

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 62
Přidáno: 10.08.2025

Výstava mečíků v Rapotíně

Výstava mečíků v Rapotíně

Fotek: 73
Přidáno: 10.08.2025

Mohelnice

Mohelnice

Fotek: 27
Přidáno: 09.07.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.