Čtvrtek 21. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Seniorská obálka může zachránit život

20.03.2019 - VIDEO. Seniorská obálka může zachránit život - Prvním...

Počasí

Oblačno

21.03.2019 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 3 - Oblačno

SkoroJasno

22.03.2019 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - SkoroJasno

Nemocnice Šumperk - lnabídka práce

V Šumperku bude probíhat oprava povrchu silnice I/11

02. října 2018 - 08:01

Zpět na seznam článků

V době od 8. do 24. října.

V Šumperku bude probíhat oprava povrchu silnice I/11

V Šumperku bude probíhat oprava povrchu silnice I/11 foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

V měsíci říjnu bude probíhat oprava povrchu silnice I/11, ulice Jesenická. Jedná se o opravu povrchů okružních křižovatek s ulicemi Zábřežská (první při vjezdu od Bludova) a okružní křižovatka Jílová ( sjezd k nákupnímu středisku) , opraven bude také povrch vozovky mezi těmito křižovatkami. 

Přípravné práce budou probíhat v termínu 8. do 20. října. „Tyto práce a frézování vozovky budou probíhat za provozu, který bude řízen pracovníky stavby nebo světelnou signalizací. Provoz bude střídavě veden v jednom jízdním pruhu. Řidiči mohou počítat se snížením rychlosti a s mírným zdržením při jízdě opravovaným úsekem,“ uvedla tisková mluvčí šumperské radnice Olga Hajduková.

V Šumperku bude probíhat oprava povrchu silnice I/11 foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

Pokládka asfaltů proběhne ve dnech 21. až 24. října. „Podle plánu prací bude jízdní pruh ve směru jízdy od první okružní křižovatky ke druhé úplně uzavřen v neděli 21. října a jízdní pruh v opačném směru uzavřen v pondělí 22. října. Pokud budou klimatické podmínky příznivé, bude pokládka povrchů v jednom směru trvat jeden den,“ sdělila mluvčí Hajduková.

Dny 23. října a 24. října jsou určeny jako rezervní v případě prodloužení termínu z důvodu nepříznivého počasí. „Neprodleně po provedení opravy bude silnice zprůjezdněna. Uzavřený úsek a objížďka budou označeny dopravním značením. Opravu provádí firma Kareta, správcem komunikace je Ředitelství silnic a dálnic ČR,“ upřesnila mluvčí.

Autor: red., mus.,O.Hajduková, zdroj foto: archiv šumpersko. net - M. Jeřábek

Fotogalerie

V Šumperku bude probíhat oprava povrchu silnice I/11   foto: archiv šumpersko.net - M. Jeřábek

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.