Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 22. května 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

České dráhy zmodernizovaly opravárenskou halu v Šumperku

22.05.2025 - České dráhy zmodernizovaly opravárenskou halu v...

Počasí

22.05.2025 - Čtvrtek

Teplota: 15 / 11 - Bouřky

23.05.2025 - Pátek

Teplota: 15 / 5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Šumperku opět připravují soutěž "Roztančené kotlíky"

03. srpna 2019 - 09:56

Zpět na seznam článků

Poslední volná místa na kotlíkový guláš

V Šumperku opět připravují soutěž "Roztančené kotlíky"

Ani v letošním roce nebude v programu Mezinárodního folklorního festivalu scházet soutěž o nejchutnější kotlíkový guláš.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Klání amatérských kuchařů se uskuteční v neděli 18. srpna od deseti hodin v areálu Pavlínina dvora. Pořadatelé hlásí, že jsou k mání ještě poslední volná místa. „Zájemci, kteří chtějí předvést své kulinářské schopnosti, se mohou hlásit na e-mailové adrese:  bohuslav.vondruska@sumperk.cz. Na tomto kontaktu lze také získat veškeré informace o soutěži,“ uvedla tisková mluvčí šumperské radnice Soňa Singerová.

Autor: red., mus, zdroj foto: archiv šumpersko.net

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Michal Prokop v Šumperku

Michal Prokop v Šumperku

Fotek: 65
Přidáno: 17.05.2025

GASTROFESTIVAL v šumperském parku

GASTROFESTIVAL v šumperském parku

Fotek: 52
Přidáno: 10.05.2025

Šumperský kulturák oslavil 45. narozeniny

Šumperský kulturák oslavil 45. narozeniny

Fotek: 76
Přidáno: 09.05.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.