Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 17. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Plavby Olomouc představily dlouho očekávanou novinku

17.11.2019 - Plavby Olomouc představily dlouho očekávanou novinku - ...

Počasí

17.11.2019 - Neděle

Teplota: 15 / 10 - Oblačno

18.11.2019 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Zábřehu se mohou těšit na Michala Hrůzu

01. listopadu 2015 - 15:19

Zpět na seznam článků

Přijede v rámci divadelního turné

Michal Hrůza po úspěšném návratu na podia ještě koncertně nevydechl a už míří s kapelou Hrůzy na své podzimní turné po divadlech a divadelních sálech, jež nese název Hrůza v divadle. Na jednotlivých zastávkách se budou objevovat herecké osobnosti, které jsou se zpěvákem či kapelou pracovně spjaté, ať už to jsou herci a herečky z filmů či seriálů, k nimž Hrůza skládal hudbu, nebo herci z jeho videoklipů. V pátek 6. listopadu přivítá Hrůzu, jeho kapelu i hosty také kulturní dům v Zábřehu.

V rámci koncertní šňůry Hrůza v divadle zazní průřez zpěvákovou tvorbou. A tak kromě ostřílených známých hitů, jako jsou Duše do vesmíru nebo Zakázané uvolnění, se mohou fanoušci těšit, že uslyší také písně, které kapela naživo ještě nehrála. „Jedná se o písničky ze zpěvákova posledního alba Den – Slunce či Vzducholoď. Všechny skladby však projdou hudební úpravou, protože kapela je na divadelních prknech představí v akustické verzi,“ uvedl Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

Michal Hrůza zdroj foto:z.k.

Jako bonus pak zpěvák publiku nabídne zbrusu novou písničku Padesátka, kterou složil pro stejnojmenný film Vojty Kotka odehrávajícího se v prostředí slavného závodu v Jizerských horách. „Na koncertech chceme propojovat hudbu s herectvím. A to také tím, že budeme mít speciální herecké hosty. Můžu jmenovat například Jirku Dvořáka, Honzu Budaře nebo Veroniku Kubařovou,“ prozradil Michal Hrůza některá ze známých jmen.

Michal Hrůza zdroj foto:z.k.

Filmové tváře se budou na jednotlivých koncertech střídat, a budou tak vždy večerním překvapením. „Chceme, aby tohle turné bylo jiné. Bude humorné a na koncertech chceme s herci i trochu improvizovat,“ dodal Hrůza.

Vstupenky na jeho koncert v hodnotě od 240 do 340 korun nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní. Pořadatelé upozorňují, že v den akce vstupné podraží na 400 korun.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.