Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 14. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh

13.04.2021 - Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh -...

Počasí

14.04.2021 - Středa

Teplota: 7 / 1 - Sníh

15.04.2021 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 2 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Zábřehu zazpívá své největší hity Václav Neckář

13. listopadu 2014 - 22:05

Zpět na seznam článků

Představí i vánoční album s názvem Mezi svými

Zpěvák a herec Václav Neckář, který loni v říjnu oslavil 70. narozeniny, opět potěší své zábřežské fanoušky. V pátek 21. listopadu se představí místnímu publiku spolu s legendární kapelou Bacily výběrem nejúspěšnějších písní z jeho bohaté diskografie a také novými hity, které vznikly spoluprací s autorskou dvojicí Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth. Ta před dvěma lety stála za jeho albem Dobrý časy s velkým šlágrem Půlnoční.

Neckář začínal jako herecký elév v Mostě a Plzni, od roku 1966 účinkoval v divadle Rokoko. V letech 1968 až 1970 byl společně s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou členem pěvecké skupiny Golden Kids. Jako herec se proslavil především rolí v oscarovém filmu Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky, ale hrál i hlavní role ve filmu Skřivánci na niti a pohádce Šíleně smutná princezna.

Václav Neckář zdroj foto:z.k.

Od 70. let natáčí a koncertuje se skupinou Bacily, kterou vede jeho bratr Jan. Podle společnosti Supraphon na její značce prodal od roku 1965 téměř osm milionů nosičů. V roce 2002 Václava Neckáře postihla mozková mrtvice, na scénu se vrátil po roční rekonvalescenci. „Cítím se dobře, jako někdo, komu je dvakrát třicet pět,“ podotkl nedávno zpěvák s tím, že zpívat nepřestane a z jeviště ho budou muset „sestřelit“. Před několika týdny vydal své historicky první „vánoční“ album s názvem Mezi svými, na němž převládají duchovně laděné písničky.

Poslední volné vstupenky na vystoupení jednoho z nejpopulárnějších tuzemských interpretů a skupiny Bacily lze zakoupit v ceně od 290 korun v prodejních místech Zábřežské kulturní.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.