Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 04. června 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

video! DEM NA DŽEM! I v roce 2020!

03.06.2020 - video! DEM NA DŽEM! I v roce 2020! - Návštěvníky...

Počasí

04.06.2020 - Čtvrtek

Teplota: 22 / 7 - Přeháňky-Déšť

05.06.2020 - Pátek

Teplota: 16 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

V Zábřehu zazpívá své největší hity Václav Neckář

13. listopadu 2014 - 22:05

Zpět na seznam článků

Představí i vánoční album s názvem Mezi svými

Zpěvák a herec Václav Neckář, který loni v říjnu oslavil 70. narozeniny, opět potěší své zábřežské fanoušky. V pátek 21. listopadu se představí místnímu publiku spolu s legendární kapelou Bacily výběrem nejúspěšnějších písní z jeho bohaté diskografie a také novými hity, které vznikly spoluprací s autorskou dvojicí Jaromír Švejdík a Dušan Neuwerth. Ta před dvěma lety stála za jeho albem Dobrý časy s velkým šlágrem Půlnoční.

Neckář začínal jako herecký elév v Mostě a Plzni, od roku 1966 účinkoval v divadle Rokoko. V letech 1968 až 1970 byl společně s Martou Kubišovou a Helenou Vondráčkovou členem pěvecké skupiny Golden Kids. Jako herec se proslavil především rolí v oscarovém filmu Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky, ale hrál i hlavní role ve filmu Skřivánci na niti a pohádce Šíleně smutná princezna.

Václav Neckář zdroj foto:z.k.

Od 70. let natáčí a koncertuje se skupinou Bacily, kterou vede jeho bratr Jan. Podle společnosti Supraphon na její značce prodal od roku 1965 téměř osm milionů nosičů. V roce 2002 Václava Neckáře postihla mozková mrtvice, na scénu se vrátil po roční rekonvalescenci. „Cítím se dobře, jako někdo, komu je dvakrát třicet pět,“ podotkl nedávno zpěvák s tím, že zpívat nepřestane a z jeviště ho budou muset „sestřelit“. Před několika týdny vydal své historicky první „vánoční“ album s názvem Mezi svými, na němž převládají duchovně laděné písničky.

Poslední volné vstupenky na vystoupení jednoho z nejpopulárnějších tuzemských interpretů a skupiny Bacily lze zakoupit v ceně od 290 korun v prodejních místech Zábřežské kulturní.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.