Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Zataženo

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 28 / 18 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

V jídelních vozech Českých drah se poprvé objeví biopotraviny

02. října 2012 - 14:33

Zpět na seznam článků

Pokračuje koncept Nové gastronomie

V jídelních vozech Českých drah se poprvé objeví biopotraviny

ilustrační snímek zdroj foto:ČD

S podzimem čekají zákazníky jídelních vozů Českých drah další novinky. V nabídce se objeví sezónní pokrmy a mezi nimi hlavní jídlo vyrobené z biopotravin. Vepřová pečeně na víně s dýní Hokaido a šťouchanými bramborami je vůbec první pokrm podávaný na palubě našich vlaků, který byl vyroben výhradně ze surovin od certifikovaných českých biofarem.

Speciálně pro výrobu tohoto pokrmu musela být centrální výroba JLV certifikována pro zpracování a výrobu BIO pokrmů. „Zařazení tohoto druhu pokrmu na jídelní lístek jsme plánovali již delší dobu a reagujeme tím na rostoucí poptávku po BIO produktech. Další rozšíření nabídky s označením BIO bude záviset na skutečném zájmu našich zákazníků ve vlacích,“ říká generální ředitel společnosti JLV Bohumír Bárta.

ilustrační snímek

V sezónní nabídce i ve stálém jídelním lístku restauračních vozů ČD se servisem JLV tak pokračuje koncept „Nová gastronomie“, a to jak rozsahem a kvalitou podávaných jídel, tak dostupnou cenou. Bohumír Bárta k tomu dodává: „Nová gastronomie 2012 přináší na každé roční nějakou novinku, aby pravidelní zákazníci během cesty mohli vyzkoušet změnu a ostatní měli dobrý pocit z dalšího zlepšení úrovně poskytovaných služeb i nabídky pokrmů.“ 


Autor: red.,P. Šťáhlavský, zdroj foto:ČD

Fotogalerie

ilustrační snímek            zdroj foto:ČD

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.