Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře

22.07.2019 - VIDEO. Červenohorské sedlo „láká“ motorkáře -...

Počasí

22.07.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Zataženo

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 28 / 18 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

V kostele sv. Bartoloměje zahraje Pavel Svoboda

28. dubna 2015 - 11:53

Zpět na seznam článků

Koncert slibuje výjimečný zážitek

Zábřežský hudební cyklus Bravo se po půldruhém roce opět vrací do farního kostela sv. Bartoloměje, aby zde v neděli 10. května představil špičkového českého varhaníka, laureáta Pražského jara z roku 2013 – Pavla Svobodu. Toho doprovodí profesorka houslové hry na Konzervatoři Pardubice Iva Kramperová.

V programu koncertu se začátkem v 16 hodin zazní především zásadní díla Johanna Sebastiana Bacha, ale i hudební ochutnávky z děl Giuseppe Tartiniho, Ference Liszta či Jana Jiřího Bendy. „Koncert slibuje opravdu výjimečný zážitek. Hráčské mistrovství Pavla Svobody totiž budeme snímat kamerou a posluchači jej budou moci sledovat na plátně před sebou,“ popisuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Pořadatelé upozorňují, že vstupenky zakoupené v předprodeji, jsou o 30 korun levnější než vstupné na místě. Výraznou slevu na vstupném mají rovněž abonenti Bravo, děti za vstup na koncert neplatí.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.