Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 23. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním Šumperkem

23.07.2019 - Jedenáctý ročník Revival Invaze zaduní nočním...

Počasí

23.07.2019 - Úterý

Teplota: 27 / 18 - Oblačno

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

V šumperském Oku se rozdá zlatý poklad

03. června 2016 - 04:20

Zpět na seznam článků

Sto osmdesát tisíc korun si rozdělí fanoušci Warcraftu

Na motivy herní klasiky World of Warcraft vznikl dlouho očekávaný film Warcraft: První střet, který bude mít premiéru 9. června. V Oku se rozdá 180 tisíc korun v podobě herních voucherů.

Má to ale háček, diváci musí přijít v premiérovém víkendu od 9. do 12. června. „Distribuční společnost Cinemart a firma Blizzard Entertainment, která stojí za legendární herní ságou a zároveň koprodukovala tento film, připravili unikátní nabídku pro návštěvníky našeho kina. Diváci, kteří během premiérového víkendu v období od 9. do 12. června přijdou na Warcraft: První střet, dostanou počítačovou hru World of Warcraft včetně pěti rozšíření v nominální hodnotě 350 korun. Akce bude platit do vyčerpání zásob,“ zve do kina Kamil Navrátil, ředitel kina Oko Šumperk.

Warcraft

Hra bude zpřístupněna prostřednictvím unikátního kódu na speciálních voucherech, které diváci obdrží při vstupu do kina, nebude se distribuovat fyzicky. Vouchery budou obsahovat detailní instrukce, jak hru stáhnout. „Vzhledem k současnému velkému zájmu o vstupenky předpokládáme, že vouchery rozdáme během prvních dvou dnů od uvedení. Voucherů nám dorazilo pět stovek kusů, v současné chvíli atakujeme hranici 300 rezervací a prodaných lístků,“ doplňuje informace Navrátil.

Kino uvede film ve čtvrtek 9. června ve 20 hodin ve 3D v českém znění, v pátek 10.červa v 17.45 hodin ve 3D v českém znění, v sobotu 11.června v 15.30 hodin ve 3D v českém znění a v 18.00 hodin ve 2D s titulky, v neděli 12.června v 17.30 hodin ve 3D v českém znění. Další termíny promítání jsou uvedeny ZDE

 

Autor: red., K.Navrátil

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.