Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 19. dubna 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jižní Korea – tu musíš zažít!

18.04.2025 - Jižní Korea – tu musíš zažít! - Pozvánka na...

Počasí

19.04.2025 - Sobota

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

20.04.2025 - Neděle

Teplota: 19 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

V tomto týdnu už druhý opilý řidič boural v Šumperku

13. července 2012 - 09:51

Zpět na seznam článků

Tiskový servis PČR Šumperk

V tomto týdnu už druhý opilý řidič boural v Šumperku

DN Bohdíkovská foto:PČR

Dne 12. července šetřili policisté v okrese Šumperk tři nahlášené dopravní nehody, při kterých byly tři osoby zraněny lehce. Celková škoda činí 82000 Kč. 

Další podnapilý řidič boural - ve čtvrtek 12. července ve 20.30 hodin jel po ulici Bohdíkovské v Šumperku směrem do centra 27letý řidič s vozidlem Škoda Felicie ze Šumperka. "Muž nepřizpůsobil rychlost a s vozidlem dostal smyk, který nezvládl a vyjel mimo silnici, kde narazil do plotu," uvedl tiskový mluvčí policie Josef Bednařík.

Bohdíkovská 1

Vozidlo se po nárazu do oplocení u rodinného domu převrátilo na bok. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. "Dechová zkouška u řidiče byla pozitivní 1, 26 promile alkoholu v dechu," doplnil tiskový mluvčí Bednařík. Celková škoda na vozidle a oplocení činí 15000 Kč.

Bohdíkovská 2

Řidič je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Řídil přes vyslovený zákaz - z trestného činu maření úředního rozhodnutí je podezřelý 37letý muž z Olomouce, který byl dne 11. července před čtvrtou hodinou ranní kontrolován v Újezdu u Mohelnice jako řidič vozidla Ford. Muž vozidlo řídil i přesto, že mu byl Magistrátem města Olomouc vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel do května 2013. Podezřelý nejdříve hlídce argumentoval, že byl mimo republiku a o uloženém zákazu nic neví. Na základě šetření bylo zjištěno, že muž byl dne 12. června se zákazem řízení prokazatelně seznámen na obvodním oddělení v Olomouci.

Zloděj vykradl objekt TJ Sokol Bludov - trestného činu krádeže vloupáním se dopustil neznámý pachatel, který v době od 4. července do 11. července na ulici 8. května v Bludově vnikl do objektu TJ Sokol Bludov. Z místa odcizil křovinořez, rozmetadlo na umělá hnojiva a dva dvacetilitrové kanystry s benzínem. Celkově tak způsobil škodu přes 10000 Kč.    

Autor: red.,J.Bednařík

Fotogalerie

DN Bohdíkovská               foto:PČR
DN Bohdíkovská               foto:PČR
DN Bohdíkovská               foto:PČR
DN Bohdíkovská               foto:PČR
DN Bohdíkovská               foto:PČRDN Bohdíkovská               foto:PČR

Související články

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Velikonoce v Galerii Zámeček

Velikonoce v Galerii Zámeček

Fotek: 58
Přidáno: 18.04.2025

Pralinka oslavila 11. narozeniny – II.

Pralinka oslavila 11. narozeniny – II.

Fotek: 66
Přidáno: 14.04.2025

Pralinka oslavila 11. narozeniny – I.

Pralinka oslavila 11. narozeniny – I.

Fotek: 65
Přidáno: 14.04.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.