Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 26. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperský aerobik získává body po celé republice

25.03.2019 - Šumperský aerobik získává body po celé republice -...

Počasí

Zataženo

26.03.2019 - Úterý

Teplota: 10 / 2 - Zataženo

Zataženo

27.03.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

V zábřežském klubu Ve Zdi vystoupí Xavier Baumaxa

11. dubna 2013 - 22:53

Zpět na seznam článků

Písničkář, který vystudoval pedagogiku s aprobací na češtinu a angličtinu

Písničkář Xavier Baumaxa (vlastním jménem Lubomír Tichý) známý svým nadhledem, ironií i sarkasmem zavítá v pátek 19. dubna do zábřežského Klubu Ve Zdi. Dominantou jeho projev jsou slovní hříčky a parodie různých hudebních stylů. „Xaviho koncerty jsou vždy událostí, při které se člověk pobaví. Rozhodně však nejde lacinou zábavu, jeho texty mají duši a nejsou hloupé,“ říká produkční zábřežského kulturáku Vratislav Jarmar.

"Buránek regionálního charakteru", jak se rodák z Litvínova sám tituluje, však nezahraje v zábřežské Zdi jen svoje nejznámější hity, ale i písničky ze svého nedávno vydaného alba, které pokřtil začátkem dubna v pražském Lucerna Music Baru.

Xavier Baumaxa

Dvojcédéčko představuje písničkář jako album pro netopýry. „Dawntempo je deska pro unavenýho, osamělýho alkoholika. Proto je na ní doporučení, aby ji lidi poslouchali až po půlnoci. Za střízliva to totiž nejde,“ vysvětluje Baumaxa.

Jako host se na jeho zábřežském koncertu představí nová místní kapela The Cowboy band. Akce začíná ve 20.00 hodin, vstupné činí 120 korun.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.