Sobota 15. června 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na tuzemský trh směřovalo přes tunu chilli papriček s pesticidy

15.06.2024 - Na tuzemský trh směřovalo přes tunu chilli papriček s...

Počasí

15.06.2024 - Sobota

Teplota: 25 / 12 - PoloJasno

16.06.2024 - Neděle

Teplota: 22 / 15 - obcasny-Déšť

VESELENÍ šumperské školky

24. května 2024 - 12:42

Zpět na seznam článků

Přineslo dětem radost i navzdory aprílovému počasí

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Přestože se ve středu 22. května těšilo mnoho dětí na odpolední akci Veselení pod širým nebem, počasí si s organizátory pěkně zašpásovalo. „Deště my se nebojíme, i přesto se veselíme,“ prohlásila  Yvona Šimková, ředitelka mateřské školy Veselá školka Šumperk a celou akci přesunula do Domu kultury Šumperk. I přes tuto změnu se Veselení vydařilo na jedničku a přineslo dětem i jejich rodičům spoustu zábavy a radosti.

Na úvod se o zábavu postaral DJ Řehůřek a jeho animační tým. Atmosféra byla skvělá a děti se nadšeně zapojovaly do každé aktivity. A že jich bylo – doslova na každém kroku! I přesto, že kolotoč se do vnitřních prostor nevešel a „zůstal přede dveřmi“, ostatní atrakce nezklamaly. Děti se mohly těšit na živou lamu, která byla velkým hitem a s nadšením ji hladily. Zvířecí koutek doplnil tvrdohlavý oslík a malé dovádivé kozy, se kterými si návštěvníci užili spoustu legrace.

Na jarmarku si pak všichni mohli zakoupit různé drobnosti a suvenýry, zatímco skákací hrady a další atrakce poskytly prostor pro vyřádění. Klaun Pepino Prcek bavil děti svými klaunskými kousky a vtípky, což vyvolávalo vlnu úsměvů na dětských i dospělých tvářích. Děti si také užily malování na obličej, kde se proměnily v různá zvířátka a pohádkové postavy. Naplétání copánků a dětské tetování byly dalšími aktivitami, které se těšily velké oblibě. Fotokoutek umožnil rodinám pořídit si památeční fotografie, zatímco malování na kamínky a dřevo poskytlo prostor pro kreativní využití. Balonky všech barev pak doplňovaly veselou atmosféru, kterou podtrhovalo bohaté občerstvení plné dobrot a limonád. Zlatým hřebem celého odpoledne bylo oblíbené vystoupení Káji a Bambuláčka, které rozveselilo děti i jejich rodiče svými písničkami. Nechyběl ani společný tanec Lama dance, při kterém se kulturní dům otřásal veselím a hudbou.

Celá akce se i přes nepřízeň počasí vydařila a ukázala, že s dobrým plánováním a organizací se dají i nečekané překážky překonat. Děti odcházely s úsměvy na tvářích a s množstvím krásných zážitků. Kolektiv z Veselé školky již nyní přemýšlí, jaké překvapení si připraví na další ročník, aby bylo Veselení ještě lepší a zábavnější. „Velmi ráda bych poděkovala všem sponzorům a přátelům mateřské školy, protože díky jejich pomoci bylo možné tuto akci zrealizovat v takovém rozsahu. Také děkuji zaměstnancům naší Veselé školky, kteří spojením svých sil dokázali připravit tuto neskutečnou akci“ byla závěrečná slova ředitelky Yvony Šimkové.

FOTOREPORTÁŽ VESELENÍ

Autor: red., Božena Bára Václavková - VŠ, foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky    foto: sumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

Zlaté kříže pro dárce krve

Zlaté kříže pro dárce krve

Hejtmanství předávalo ocenění

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.