Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

20.07.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

VIDEO:Hasiči zasahovali v prostějovské nemocnici

26. září 2013 - 10:48

Zpět na seznam článků

Hořelo chladícího zařízení v kantýně areálu

Pomoc tří jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů si vyžádala událost ohlášená na linku tísňové pomoci krátce po půl páté ráno ve čtvrtek 26.září. Hustý černý kouř valící se z prostor kantýny prostějovské nemocnice po chvíli pronikl i do dalších částí budovy.  

Jednotky po svém příjezdu provedly násilné vniknutí do restauračních prostor a vzápětí ve velmi hustě zakouřených místech nalezly ohnisko požáru.

zásah hasičů v Prostějově

Došlo zde po technické závadě k zahoření chladícího zařízení a k rozšíření na část vybavení a uskladněného zboží. „Včasná lokalizace požáru zabránila možnému rozhoření většího rozsahu do celého prostoru kantýny, nicméně požár a převážně zakouření, značně poškodilo nejen vybavení provozovny. Během požáru byla provedena evakuace několika osob, blíže jedenáct hospitalizovaných z chirurgie a několik dětí z novorozeneckého oddělení,“ uvedl tiskový mluvčí HZS Ok Zdeněk Hošák. Hasiči prostory ochladili a odvětrali pomocí přetlakové ventilace.

zásah hasičů v Prostějově

Dle provedeného šetření k požáru došlo po technické závadě na elektro zařízení, výše škody byla prozatím stanovena v částce půl miliónu korun. Během požáru i samotného zásahu hasičů nedošlo k žádnému zranění osob.

Autor: red.,Z.Hošák, zdroj foto:HZS Ok

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.