Sobota 16. ledna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pád laviny s tragickým následkem v Jeseníkách

15.01.2021 - Pád laviny s tragickým následkem v Jeseníkách - V...

Počasí

16.01.2021 - Sobota

Teplota: -4 / -8 - Sníh

17.01.2021 - Neděle

Teplota: -5 / -16 - Sníh

VIDEO. Muzikanti vystoupali na nejvyšší místo Moravy

22. prosince 2020 - 20:01

Zpět na seznam článků

Společně tam zahráli koledu

Originální dárek pod stromeček připravili pro letošní Vánoce pořadatelé festivalu Koule, členové populární kapely O5 a Radeček a muzikanti z dechového sdružení KMČ. Společně vystoupali na horu Praděd a zahráli tradiční českou koledu Tichá noc.

Hudebníci ze Šumperka a Zábřeha pořídili z vystoupení záznam včetně dronových záběrů a jako vánoční dárek pak video umístili na YouTube. „Vyrazili jsme na nejvyšší místo Moravy a tam jsme společně s kamarády muzikanty zazpívali Tichnou noc. Udělali jsme to jen tak, abychom udělali radost sobě i všem ostatním,“ uvedl za pořadatele Daniel Kašpar. „Pro přítomné turisty to bylo příjemné překvapení. S klukama z O5 a Radeček se fotili a házeli nám do futrálu drobné, ať prý máme na grog,“ dodává s úsměvem Kašpar.

Muzikanti vystoupali na nejvyšší místo Moravy zdroj foto: P. Kucinová

Hudební přehlídka Koule fest se letos na podzim nemohla uskutečnit kvůli epidemii koronaviru. Pořadatelé se ale nevzdali a během pěti listopadových a prosincových víkendů odvysílali živé koncerty kapel alespoň online pod hlavičkou Koule stream.

Dohromady vystoupení sledovalo přes sto tisíc lidí. „Poslední koncert odvysíláme v sobotu 26. prosince, kdy společně s kapelou Trocha klidu vyhlásíme taky výherce všech soutěží, které v tuto chvíli na našich sociálních sítích běží“, zve na závěr online festivalu Vít Komárek.

Autor: red., P. Kucinová, zdroj foto: P. Kucinová

Fotogalerie

Další články z rubriky

Nový betlém v Zábřeze

Nový betlém v Zábřeze

Vystavený bude až do Hromnic

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.