Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 30. května 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

FOTO: Hasiči při výcviku zachraňovali sebevraha z jeřábu

30.05.2024 - FOTO: Hasiči při výcviku zachraňovali sebevraha z...

Počasí

30.05.2024 - Čtvrtek

Teplota: 24 / 10 - PoloJasno

31.05.2024 - Pátek

Teplota: 21 / 13 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

VIDEO! „Přijďte na punč,“ zvou hasiči

11. prosince 2019 - 17:17

Zpět na seznam článků

Podpoříte děti z domovů

Jako již tradičně budou olomoučtí hasiči prodávat punč na vánočních trzích v Olomouci. 

V pátek 13. prosince od 16 hodin můžete přijít ke stánku Dobrého místa pro život na rohu Ostružnické ulice a Horního náměstí a koupí punče podpořit děti z olomouckého dětského domova, kterým půjde celý výtěžek benefiční akce.

Vánoční hasičský punč prodávají také hasiči v Jeseníku na Masarykově náměstí. Jednu událost už mají za sebou, prodávali 5. prosince na vítání Mikuláše. Podařilo se jim vybrat čtrnáct tisíc korun. „Ještě budeme prodávat na zlatou neděli. Věřím, že výsledek bude ještě lepší, tak jako bylo zvykem v předešlých letech," podotkl ředitel územního odboru Jeseník Jan Pastucha, který se spolu se svými spolupracovníky vrhnul na charitativní prodej punče před čtyřmi lety.

pozvánka Jeseník zdroj: HZS OLK

Jesenické hasiče inspirovali olomoučtí kolegové. „Dozvěděl jsem se, že prodávají punč a výtěžek jde na pomoc dětem. Líbila se mi ta altruistická myšlenka: ve vánočním čase udělat radost lidem, kteří potřebují určitou finanční pomoc. Zároveň jsem chtěl lidem ukázat, že nejsme jen tvrdí chlapi, kteří pomáhají v nouzi, ale že máme srdce na správném místě, že jsme vnímaví k potřebám druhých a nechybí nám empatie,“ vysvětlil ředitel územního odboru a současně zve všechny zájemce na Masarykovo náměstí v Jeseníku v neděli 22. prosince. „Punč sami vaříme a je opravdu vynikající. Nemáme potřebu ho ředit nebo nějak šidit, takže je chutný a má patřičné grády. Výtěžek každý rok věnujeme organizaci, pro kterou se předem rozhodneme. Letos to bude Dětský domov v Černé Vodě. Tímto všechny zveme,“ doplnil.

Autor: red., L. Balážová, zdroj foto: HZS OLK

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.