Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 17. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumperští zastupitelé budou přidělovat dotace

16.04.2021 - Šumperští zastupitelé budou přidělovat dotace - Ve...

Počasí

17.04.2021 - Sobota

Teplota: 8 / 2 - obcasny-Déšť

18.04.2021 - Neděle

Teplota: 11 / 3 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

VIDEO! Toaletní papír v hlavní roli

01. dubna 2021 - 10:09

Zpět na seznam článků

Fotbalový klub vybízí k pohybu netradiční výzvou

Fotbalový klub ze Šumperka se rozhodl svérázným způsobem vybídnout nejen mladé lidi, aby se začali více hýbat. Společně se členy kapely O5 a Radeček natočili netradiční výzvu. Kdo udělá nejvíc nožiček s toaletním papírem, vyhraje atraktivní ceny. Zapojit se může každý.

Kampaň se soutěžní výzvou doprovází zábavné video. „Společně chceme vyhecovat mladé lidi, aby se zvedli od počítačů a zasportovali si, byť s netradičním předmětem - toaletním papírem," uvedl Ladislav Šabo, předseda FK Šumperk. 

Z fotbalových kruhů se stále hlasitěji ozývá varování před dopady koronavirové krize na sportující mládež. „Poslední měsíce jsou pro oddíly tragické. Máme povoleno se stýkat pouze přes video konference. Nemůžeme s dětmi trénovat, ani jinak sportovat. To má samozřejmě fatální dopad na kondici a disciplínu hráčů," připomněl Ladislav Šabo. A dodal, že právě "toaleťáková challenge" má na současnou situaci upozornit a také přilákat děti k pohybu. Rádi jsme iniciativu fotbalistů podpořili. Věříme, že vyhecujeme prcky i dospělé, aby žonglování s papírem zkusili. Když i my muzikanti zvládneme dát pár nožiček, tak to dokáže každý," dodal s úsměvem zpěvák O5 a Radeček Tomáš Polák, který je náruživým fotbalovým fanouškem.

Zástupci klubu doufají, že po rozvolnění vládních protipandemických opatření se podaří mládež přivést zpátky k pravidelnému trénování. „Jakmile se vše vrátí do normálu, začneme také pořádat nábory pro nové zájemce o soutěžní fotbal. Za všechny trenéry slibuji, že uděláme maximum, aby to holky a kluky bavilo a naučili se spoustu nových věcí,“ uzavřel šéftrenér šumperské mládeže Bohdan Hecl.

Toaleťáková challenge – jednoduchá pravidla:  

Kolik nožiček uděláš s toaleťákem? Vyzýváme tě na souboj!

Jdeš do toho s námi? 

Zvedni zadek od kompu, natrénuj nožičky s toaleťákem a pošli nám video s maximálním pokusem. Ti nejlepší získají super ceny od FK Šumperk a od kapely O5 a Radeček! 

Video pošli do 15. dubna do komentářů nebo do zpráv na FB/fotbalovyklubsumperk.

A nezapomeň připsat své jméno, věk, kontakt a počet nožiček, který jsi na videu dokázal udělat.

Budeme rádi, když budeš video sdílet a řekneš o něm kámošům...  

Autor: red., L. Šabo

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.