Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 23. ledna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Kopřivnice vs Draci Šumperk 2:1p

23.01.2020 - Kopřivnice vs Draci Šumperk 2:1p - Reportáž ze zápasu

Počasí

23.01.2020 - Čtvrtek

Teplota: 0 / -3 - Oblačno

24.01.2020 - Pátek

Teplota: -1 / -4 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Valašský hitmaker Vlasta Redl poprvé v Zábřehu

10. května 2017 - 10:20

Zpět na seznam článků

Jako host skupiny Madalen

„Čiže ste, husličky, čije, kdo vás tu zanechal,“ zazní v pátek 19. května v zábřežském kulturním domě. Poprvé zde vystoupí valašský hitmaker Vlasta Redl – zpěvák, textař a multiinstrumentalista, který ve své tvorbě dokázal osobitě skloubit rock, bigbít, folk a lidovou hudbu. Do Zábřehu zavítá se svou kapelou jako host skupiny Madalen. „Vlasta patří mezi osobnosti, které nás po hudební stránce výrazně ovlivnily, bude nám ctí vystoupit s ním na jednom pódiu,“ uvedl Jan Štaigl, kapelník skupiny Madalen, která vystoupí v první části tradičního jarního dvojkoncertu.

Vlasta Redl zdroj foto: z.k.

Začátky hudební kariéry Vlasty Redla jsou spjaty s dnes již legendární skupinou AG Flek, s níž vydal několik úspěšných alb obsahující největší hity tohoto moravského hudebníka. Ten s oblibou spolupracuje i se skupinou Hradišťan, se kterou vydal oceňované album AG Flek & Hradišťan, z něhož pochází i kultovní píseň Husličky. „S Hradišťanem podniká Redl na jaře veleúspěšné turné, věříme, že v Zábřehu zafunguje i propojení s Madalen,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Vstupenky na hudebně pestrý muzikantský večer v ceně už od 220 korun lze zakoupit v prodejních místech Zábřežské kulturní.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.