Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 22. května 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

ZUŠ OPEN 2019

22.05.2019 - ZUŠ OPEN 2019 - Pozvánka na happening v Šumperku

Počasí

22.05.2019 - Středa

Teplota: 13 / 12 - obcasny-Déšť

23.05.2019 - Čtvrtek

Teplota: 15 / 12 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Valentýnská akce, která pomůže a potěší!

06. února 2013 - 13:25

Zpět na seznam článků

Daruj krev na Valentýna a můžeš vyhrát romantickou večeři

Valentýnská akce, která pomůže a potěší!

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

Transfúzní služba, která je členem skupiny AGEL, se také letos rozhodla zpříjemnit dárcům odběry krve a plazmy během oslav Dne svatého Valentýna. Na odběrových střediscích v Šumperku a Bruntále dárci získají nejen drobné dárky, ale také možnost vyhrát romantickou večeři pro dva.

„Každý, kdo 14. února daruje v Šumperku plazmu či krev a v Bruntále plazmu, bude zařazen do slosování o romantickou večeři pro dva. Abychom nevyloučili v Bruntále ze soutěže také dárce krve, bude na tomto odběrovém středisku soutěž probíhat i v pátek 15. února během odběrů krve,“ vysvětluje za Transfúzní službu ředitelka Marie Urbánková s tím, že jména výherců budou zveřejněna v dané dny odpoledne na webu a facebooku Transfúzní služby.

ilustrační snímek

A jak bude taková romantická večeře vypadat? Partnery akce jsou šumperský H-club a bruntálský penzion s restaurací U Kata. „Jsme první hudební klub v Šumperku se širokým hudebním záběrem a kvalitním zázemím. O víkendech je H-club zasvěcen živé hudbě různých žánrů, ale i divadlu a výstavám,“ dodává majitel klubu Jiří Giesel ml.

H-Club Šumperk

Právě v H-Clubu bude pro výherce a doprovod připraven jako přípitek hruškový Godet, předkrm těstovinová roládka plněná listovým špenátem a ricottou. Na hlavní chod bude podáván losos na růžovém víně, grilovaná zelenina a bramborová spirála. To vše bude završeno domácím ořechovým dezertem.

Akce je určena jak pro dárce již registrované, tak pro dárce zcela nové. Jedinou podmínkou je, že každý zájemce se musí na odběry v daných termínech předem objednat. Pro Šumperk na tel. 724 612 674, pro Bruntál pak na tel. 724 612 667. Více informací se také zájemci mohou dozvědět ZDE.

Každý dárce krve a plazmy na Transfúzní službě má navíc nárok na celou řadu výhod. Kromě pracovního volna s náhradou mzdy dárce získá proplacené jízdné, lékařské vyšetření, vitamíny od své zdravotní pojišťovny, občerstvení či odpočet ze základu daně z příjmu, a to za každý odběr 2 tisíce korun.

Autor: red., H. Szotkowská

Fotogalerie

ilustrační snímek            zdroj foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Mikulov bavil Šumperk I.

Mikulov bavil Šumperk I.

Fotek: 36
Přidáno: 13.05.2019

Mikulov bavil Šumperk II.

Mikulov bavil Šumperk II.

Fotek: 42
Přidáno: 13.05.2019

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Velikonoce na zámku Velké Losiny

Fotek: 23
Přidáno: 20.04.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.