Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 13. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zimní příhody Včelích medvídků

12.11.2019 - Zimní příhody Včelích medvídků - Připravilo Divadlo...

Počasí

13.11.2019 - Středa

Teplota: 6 / 3 - obcasny-Déšť

14.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 7 / 2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Valentýnských nočních Padesát odstínů šedi

03. února 2015 - 23:43

Zpět na seznam článků

Zábřežské RETRO připravilo mimořádné představení

Jen málo filmům se ještě dlouho předtím, než se vůbec dostanou do kin, dostává takového zájmu, jako se to daří adaptaci knižního bestselleru Padesát odstínů šedi. V čem vězí kouzlo tohoto erotického příběhu?

Studentka literatury Anastasia je podle vlastních slov nezajímavá a nudná ,,šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye, kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat.

Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně jí začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye a zároveň pozná pravou Anastasii - své touhy, své vášně, svou živočišnost...

Padesát odstínů šedi - pozvánka

Historie celého úspěchu začala, když autorka E. L. James dala na internet příběh, k němuž použila postavy milenců Edwarda a Belly z ,,upířích" knih Stmívání. Poté, co tento první příběh získal řadu příznivců, jej Jamesová přepsala s novými postavami a situacemi. Práva na celou trilogii byla prodána do 37 zemí, ve kterých se celkově prodalo na 40 milionů kusů knihy. Rychlostí prodeje byl vytvořen nový rekord, čímž titul překonal i sérii Harryho Pottera.

Zda na nadšené čtenářky knižní předlohy opravdu čekají odvážné sexuální scény na plátně, bude zřejmě jasné až 12. února, kdy se film dostane do kin. ,,Milostný příběh Padesát odstínů šedi uvedeme v zábřežském kině, kromě termínu české premiéry, do konce měsíce ještě několikrát. Mimo jiné také 14. února, v Den svatého Valentýna, kdy se diváci mohou těšit na noční promítání. Pro velký zájem budeme film promítat mimořádně i ve čtvrtek 19. února," popsala promítací plán kina Retro jeho vedoucí Věra Smrčková.                                                                                              

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.