Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 05. prosince 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Opilá řidička narazila do údržbového vozu

04.12.2023 - Opilá řidička narazila do údržbového vozu - Kolize se...

Počasí

05.12.2023 - Úterý

Teplota: -1 / -3 - Sníh

06.12.2023 - Středa

Teplota: 0 / -2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Valentýnských nočních Padesát odstínů šedi

03. února 2015 - 23:43

Zpět na seznam článků

Zábřežské RETRO připravilo mimořádné představení

Jen málo filmům se ještě dlouho předtím, než se vůbec dostanou do kin, dostává takového zájmu, jako se to daří adaptaci knižního bestselleru Padesát odstínů šedi. V čem vězí kouzlo tohoto erotického příběhu?

Studentka literatury Anastasia je podle vlastních slov nezajímavá a nudná ,,šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye, kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat.

Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně jí začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye a zároveň pozná pravou Anastasii - své touhy, své vášně, svou živočišnost...

Padesát odstínů šedi - pozvánka

Historie celého úspěchu začala, když autorka E. L. James dala na internet příběh, k němuž použila postavy milenců Edwarda a Belly z ,,upířích" knih Stmívání. Poté, co tento první příběh získal řadu příznivců, jej Jamesová přepsala s novými postavami a situacemi. Práva na celou trilogii byla prodána do 37 zemí, ve kterých se celkově prodalo na 40 milionů kusů knihy. Rychlostí prodeje byl vytvořen nový rekord, čímž titul překonal i sérii Harryho Pottera.

Zda na nadšené čtenářky knižní předlohy opravdu čekají odvážné sexuální scény na plátně, bude zřejmě jasné až 12. února, kdy se film dostane do kin. ,,Milostný příběh Padesát odstínů šedi uvedeme v zábřežském kině, kromě termínu české premiéry, do konce měsíce ještě několikrát. Mimo jiné také 14. února, v Den svatého Valentýna, kdy se diváci mohou těšit na noční promítání. Pro velký zájem budeme film promítat mimořádně i ve čtvrtek 19. února," popsala promítací plán kina Retro jeho vedoucí Věra Smrčková.                                                                                              

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.