Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Valérie Zawadská v Šumperku

12. května 2021 - 11:32

Zpět na seznam článků

Prozradí, o čem se neví ….

Valérie Zawadská v Šumperku

Valérie Zawadská zdroj foto: DK

Herečka a dabérka úzce spjatá s šumperským regionem vystoupí 24. června od sedmé večerní v prostorách G-klubu, kde společně s Karlem Soukupem prozradí řadu příběhů, které se odehrály za oponou hereckého světa.

Kdo jiný by měl v šumperském kulturáku po zrušeném zákazu kulturních akcí vstoupit jako první, než rodačka z Loučné nad Desnou, která je rovněž svým studiem na zdejším gymnáziu úzce spjatá s naším městem.

Valérie Zawadská, která v sedmdesátých letech působila jako elév v Severomoravském divadle v Šumperku, představí svůj zájezdní program společně s Karlem Soukupem, který dialog povede. „Zábavné představení nazvané „Mistře, o čem se neví?“ se mělo uskutečnit již minulý rok, ale podobně jako u většiny akcí byl jeho termín konání několikrát posunut. Nyní jsme však konečně přesvědčeni, že nově zvolený termín 24. června je již finální,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

Podvečerní program, ve kterém se Valérie Zawadská podělí o své zážitky, zkušenosti a zajímavé historky z hereckého prostředí, se odehraje v prostorách šumperského G-klubu při dodržení platných protiepidemických opatření.

Autor: red., M. Horáková

Fotogalerie

Valérie Zawadská            zdroj foto: DK

Další články z rubriky

Cestovatelka Hana Machalová v Šumperku

Cestovatelka Hana Machalová v Šumperku

Zve na cestu po neuvěřitelných místech Evropy

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.