Vandal v Šumperku poškodil zaparkované vozidlo
23. července 2020 - 09:59
Zůstaly po něm škrábance na kapotě

ilustrační snímek zdroj foto: archiv
Policisté v Šumperku pátrají po dosud neznámém vandalovi, který pravděpodobně v noci na středu 22. července poničil osobní automobil a způsobil tím škodu v předběžné výši 20 tisíc korun.
Poškozený majitel si svůj vůz Renault Laguna zaparkoval před domem na Zahradní ulici v Šumperku. „Ráno zjistil, že má na kapotě a na předních i zadních dveřích škrábance po celé šířce, které mu tam pachatel vyryl neznámým předmětem až na základní lak,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Lenka Vanková, která upřesnila: „Případ nyní prověřujeme pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, na který trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.“
Autor: red., pis
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.