Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 19. října 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letošní Blues Alive ovládne americké blues

19.10.2018 - Letošní Blues Alive ovládne americké blues - Ozdobí jej...

Počasí

Jasno

19.10.2018 - Pátek

Teplota: 19 / 9 - Jasno

obcasny-Déšť

20.10.2018 - Sobota

Teplota: 15 / 6 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Velkolepá oslava Dne dětí v Zábřehu

31. května 2015 - 09:46

Zpět na seznam článků

Pro dospělé organizátoři připravují recesistické závody

Velkolepá oslava Dne dětí v Zábřehu

pozvánka zdroj: Krasohled

V pátek 5. června se budou moci malé i starší děti pustit do soupeření O prsten elfí princezny. Tak je totiž nazvána akce, kterou při příležitosti letošního Dne dětí pořádá Zábřežská kulturní ve spolupráci s domem dětí a mládeže Krasohled a skautským oddílem Trojka Shawnee.

Na dětské návštěvníky bude v prostoru před kulturním domem čekat řada atrakcí a aktivit v podobě trampolíny, obří skluzavky, skákacích hradů, paintballu, překážkové dráhy nebo horolezecké stěny. „Děti se mohou těšit na více než desítku stanovišť, na nichž si ověří nejen svoje pohybové nadání, ale i šikovnost svých rukou, svoji paměť a bystré uvažování. Na vybraných stanovištích získají části skládanky, která jim nakonec prozradí, kde mají hledat zakletou elfí princeznu. Její nalezení bude spojeno s hezkou odměnou,“ zve Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Akce startuje ve 14 hodin a bude probíhat až do šesté hodiny večerní, bohaté občerstvení pro děti i jejich dospělý doprovod je zajištěno. „V nabídce bude rovněž možnost projížďky na konících. Odpoledne vyvrcholí v 17 hodin závody na odrážedlech a koloběžkách i recesistickými závody určenými pro dospělé,“ doplňuje pozvánku Richard Hrdina ze zábřežského Krasohledu.

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Akce startuje ve 14 hodin a bude probíhat až do šesté hodiny večerní, bohaté občerstvení pro děti i jejich dospělý doprovod je zajištěno.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

pozvánka                      zdroj: Krasohled

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.