Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 02. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi

01.06.2023 - Slepici do Zábřehu přivezou Vojtěch a Tatiana Dykovi -...

Počasí

02.06.2023 - Pátek

Teplota: 22 / 10 - SkoroJasno

03.06.2023 - Sobota

Teplota: 20 / 8 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vernisáž šumperské Pomněnky

04. května 2023 - 22:10

Zpět na seznam článků

Zahájí koncert Jana Buriana

Vernisáž šumperské Pomněnky

pozvánka zdroj: Css Pomněnka

Řekne-li se Pomněnka v Šumperku, mnozí lidé si vzpomenou na organizaci, jejímž posláním je pomáhat zdravotně a mentálně postiženým lidem. Nyní jsou sociální služby poskytovány pod právní subjektivitou společnosti Centrum sociálních služeb Pomněnka, která zastřešuje řadu služeb pro uvedenou cílovou skupinu osob. Dnes např. podporuje i zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Plánovaná vernisáž, bude zahájena koncertem Jana Buriana v pátek 19. května od sedmnácti hodin na Zámku Třemešku v Dolních Studénkách.

Výtvarné činnosti jsou významnou součástí práce centra denních služeb a mají zde mnohaletou tradici. Mimo aktivní strávení volného času umožňují uživatelům služeb centra vyjádřit neverbální formou svoji osobnost a pocity radosti a strastí, které prožívají. Pod odborným vedením Magdalény Staré dokážou uživatelé služeb nejen vyjádřit to, co cítí, ale jejich práce dostávají i přidanou hodnotu výtvarné kvality. Intenzivní a dlouhodobou spoluprací s uživateli centra s využitím různých výtvarných technik, vznikají práce, které přesahují hranice šuplíku, kam by mohly být uloženy. Vyžadují vystavení, zájem a obdiv ostatních umožnují nejen ocenit někdy až nečekanou šikovnost, ale také seznámit se s vnitřním světem jejich tvůrců.

Některé obrazy budou i k zakoupení.

Autor: red., Hana Svačinková - Css Pomněnka

Fotogalerie

pozvánka                   zdroj: Css Pomněnka

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.