Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 15. července 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Literární festival na Šumpersku

15.07.2024 - Literární festival na Šumpersku - KNIHA v LÁZNI 2024

Počasí

15.07.2024 - Pondělí

Teplota: 30 / 17 - SkoroJasno

16.07.2024 - Úterý

Teplota: 29 / 18 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vladimír Hučín:"Letitý soudní proces může odhalit zločinné praktiky..."

08. října 2012 - 09:09

Zpět na seznam článků

Názor na dění v Česku

Vladimír Hučín:"Letitý soudní proces může odhalit zločinné praktiky..."

Vladimír Hučín zdroj foto:v.h.

Ve čtvrtek 1. listopadu v 9.30 hod. se u Krajského soudu v Ostravě, č.dv. 15 / přízemní budova A, bude konat na základě rozsudku Nejvyššího soudu ČR pokračování mé žaloby na bývalého ministra vnitra Ing.Tomáše Hradílka, který v r.2007 do Lidových novin prohlásil, že jsem pachatelem bombových útoků v Přerově, že jsem terorista a největší gauner.

Hradílek dále prohlásil, že k tomuto tvrzení získal důkazy a to díky svým nadstandartním možnostem a to přímo od tehdejšího ředitele ÚOOZ Jana Kubiceho a bývalého ministra vnitra Jana Rumla. Ing. Tomáš Hradílek v roce 2001 po mém zatčení dokonce kontaktoval tehdejího prezidenta Václava Havla, aby ho osobně přesvědčil, že jsem pachatelem doposud neobjasněných bombových útoků.

Tímto svým podlým činem se snažil Ing. Hradílek moji pozici co nejvíce zhoršit a prodloužil tak mé vazební věznění. U Krajského soudu v Ostravě jsem s první žalobou na Ing. Hradílka zastoupeného JUDr. Tomášem Sokolem neuspěl a nebyl jsem úspěšný ani při odvolání k Vrchnímu soudu v Olomouci, kde se Hradílek prezentoval i s názorem prezidenta Václava Klause, který Ing.Hradílkovi v Lidových novinách a osobními dopisy vyjádřil podporu. Po mém neúspěchu u Krajského soudu v Ostravě a následně u Vrchního soudu v Olomouci, kde mi bylo odebráno slovo, jsem se nechal přemluvit přáteli a sympatizanty k tomu, abych za daného stavu věcí podal dovolání k Nejvyššímu soudu ČR, kde jsem byl úspěšný. Nejvyšší soud ČR zrušil rozhodnutí Krajského soudu v Ostravě a také rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci s tím, že jsem byl poškozen výroky Ing.Hradílka. Bohužel další jednání Krajského soudu bude dle předvolání opět rozhodovat bývalá členka KSČ JUDr. Lenka Severová, která celou záležitost již rozhodovala v počátečním stádiu. Dle rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR je ale Krajský soud v Ostravě vázán názorem Nejvyššího soudu ČR.

Tvrzení do mediií, že jsem terorista a pachatel bombového útoku na policejní stanici v Přerově-Předmostí, při kterém v roce 1999 v den vstupu ČR do NATO zahynul policista - tajný člen KSČ se před Ing.Hradílkem dopustil také předseda Komunistického svazu mládeže David Pěcha, který však byl za své výroky odsouzen Okr. soudem v Šumperku k podmínečnému trestu za trestný čin pomluvy. Nutno poznamenat, že komunistický extrémista David Pěcha po zjištění, že byl měl být předvolán ke Krajskému soudu v Ostravě a že  jeho rozsudek by měl být brán v potaz a to ve věci soudního sporu Hradílek - Hučín, spáchal v Šumpekru sebevraždu skokem z okna.

Závažnost celé věci spočívá především v tom, že současný prezident Václav Klaus se opakovaně prezentuje jako přítel Ing.Tomáše Hradílka, který byl svého času zapáleným předsedou stranické buňky KSČ, mluvčím Charty 77 a polistopadovým ministrem vnitra ČR. Domnívám se, že tento letitý soudní proces může odhalit zločinné praktiky nejen osob exponovaných u ČSSD a KSČM, ale i především vedoucích činitelů z ÚOOZ, BIS a ledví těch, kteří byli u zrodu polistopadových změn v ČR a také může poodhalit okolnosti za jakých tyto události probíhaly.  

Autor: Vladimír Hučín

Fotogalerie

Vladimír Hučín                  zdroj foto:v.h.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Šumperk 2024

Šumperk 2024

Fotek: 43
Přidáno: 08.07.2024

Den Policie ČR 2024 II.

Den Policie ČR 2024 II.

Fotek: 97
Přidáno: 23.06.2024

Den Policie ČR 2024 I.

Den Policie ČR 2024 I.

Fotek: 62
Přidáno: 23.06.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.