Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25.02.2020 - Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou - Upozorňuje...

Počasí

26.02.2020 - Středa

Teplota: 6 / 2 - prehanky-Sníh

27.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Všímavý občan pomohl dopadnout vandala, který ničil zaparkovaná auta

18. července 2015 - 08:13

Zpět na seznam článků

Opilý ničitel byl nejprve umístěn na záchytku

Všímavý občan pomohl dopadnout vandala, který ničil zaparkovaná auta

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Olomoučtí policisté se zabývají případem, ke kterému došlo ve čtvrtek 16. července ve večerních hodinách na Skupově ulici a Rooseveltově ulici v Olomouci.

Právě jimi procházel pětatřicetiletý muž z Olomoucka. „Dvě vozidla poškodil na Skupově ulici, kde navíc převrhl tři kontejnery na směsný odpad a následně poškodil i jedno vozidlo na ulici Rooseveltově,“ uvedla tisková mluvčí Olomoucké policie Irena Urbánková.

Jeho jednání neuniklo všímavému občanovi, který vše oznámil na policii. Na místo byla vyslána ihned policejní hlídka, která muže krátce poté zajistila a zjistila jeho totožnost. „Policisté zjistili, že na jednom z vozidel poškodil vnější zpětné zrcátko, na druhém levou zadní svítilnu a v zadní části vytvořil promáčkliny a na třetím vytvořil promáčklinu v oblasti palivové nádrže. Doposud byla škoda na dvou vozidlech vyčíslena na 35 tisíc korun,“ upřesnila tisková mluvčí. Na třetím vozidle bude škoda upřesněna dodatečně.

Policisté u muže provedli orientační dechovou zkoušku. „Naměřili mu přes 2 promile alkoholu v dechu. Na základě lékařského vyšetření byl eskortován do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci,“ informovala Irena Urbánková.

Pachatel je podezřelý ze spáchání přečinů poškození cizí věci a výtržnictví. „V případě prokázání viny a odsouzení, mu hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ doplnila policejní mluvčí.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.