Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 07. prosince 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Starosta a první místostarostka navštívili šumperský hokejový klub

06.12.2019 - Starosta a první místostarostka navštívili šumperský...

Počasí

07.12.2019 - Sobota

Teplota: 1 / -2 - Sníh

08.12.2019 - Neděle

Teplota: 5 / 2 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vstupenka do šumperského kulturáku může potěšit pod vánočním stromečkem

25. listopadu 2018 - 18:26

Zpět na seznam článků

Jako milý dárek

Vstupenka do šumperského kulturáku může potěšit pod vánočním stromečkem

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Nedávejte svým blízkým k Vánocům jen dárek, věnujte jim rovnou skvělý kulturní zážitek v podobě vstupenek na některé z pořadů konaných v Domě kultury Šumperk v roce 2019.

Pavel Žalman Lohonka těší svým hlasem i texty publikum už půl století, proto se právem stal českou folkovou legendou. K padesátinám na scéně vydal v tomto roce 2CD „Moje nevšední roky“ a natočil film Žalman – Naslouchám tichu Země. Přijďte si v pátek 25. ledna zazpívat nezapomenutelné písničky Jantarová země, Jdem zpátky do lesů, Dej mi tón, Kdyby tady byla taková panenka, Hodina usmíření, Mys Horn, nebo Ho ho Watanay.

Koncertní spoluhráč takových legend jako je Joe Satriani, Dweezel Zappa nebo Steve Vai si u svých fanoušků vysloužil titul „Americký král světového melodického rocku“. Špičkový kytarista Neil Zaza se v rámci svého evropského turné opravdu zastaví v úterý 29. ledna i v Šumperku. Neil je pohodář, který vás dokáže dostat do extáze, ať už máte rádi rock, pop, jazz nebo i tvrdší muziku. Jeho vystoupení s kapelou je příslibem k nevšednímu zážitku setkat se s brilantní kytarovou technikou z bezprostřední blízkosti.

Brněnská kapela Poletíme? bourá v poslední době sály po celé republice a na její vystoupení u nás se můžete těšit v pátek 22. února. Skupina osmi dobře vypadajících mužů v čele s nepřehlédnutelným Rudolfem Brančovským hraje original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu.  „Jste zváni na odvaz roku, slibujeme zábavu, smích, tanec i výskot v neskutečném tempu. S nimi se proto rozhodně nudit nebudete,“ uvedla produkční domu kultury Michaela Horáková.

V neděli 3. března si užijete tříhodinovou taneční zábavu ve společnosti nejúspěšnější hudební skupiny televizní stanice Šlágr! Přijďte se na začátku jara pobavit a prožijte pohodové odpoledne ve společnosti populárních hudebníků Duo Jamaha.

V pátek 23. března to v šumperském Domě kultury rozbalí slavná parta z Valmezu, která oslavila už více než třicet let na československé hudební scéně. Mňága a Žďorp zahrají jak všechny nadčasové písničky, které už nikdy nedostanete z hlavy - Hodinový hotel, Písnička pro Tebe nebo Spaste svoje duše, ale i skladby z jejich posledního alba Třínohý pes. „Rádi vystavíme i dárkové poukazy,“ s úsměvem dodává produkční.

 

 
 

Autor: red., M. Horáková

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.