Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Vtipným vánočním dárkem je vstupenka do šumperského kulturáku!

29. listopadu 2016 - 09:15

Zpět na seznam článků

„Věnujte svým blízkým kulturní zážitek,“ radí produkční Michaela Horáková

Vtipným vánočním dárkem je vstupenka do šumperského kulturáku!

Vtipným vánočním dárkem je vstupenka do šumperského kulturáku

Nedávejte svým blízkým k Vánocům jen dárek, věnujte jim rovnou skvělý kulturní zážitek v podobě vstupenek na některé z pořadů konaných v Domě kultury Šumperk v příštím roce. „Rádi vystavíme i dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat,“ upřesňuje produkční.

Ve čtvrtek 12. ledna na novoročním koncertu zpěvačky Ireny Budweiserové v klášterním kostele zazní ve velmi originálním aranžmá známé spirituály či gospely. Můžete se tak těšit na skladby ze staré Anglie, Francie či Španělska.

Irena Budweiserová

Nenechte si v neděli 22. ledna ujít koncert k významnému životnímu jubileu legendy českého bigbítu Karla Kahovce za doprovodu rockové skupiny George & Beatovens. Ta vstoupila do podvědomí fanoušků především díky zpěvákovi a skladateli Petru Novákovi. V programu zazní jeho největší hity. Poté jeho pozici převzali právě Karel Kahovec a Viktor Sodoma, který také bude hostem na šumperském koncertu.

Karel Kahovec

Jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček a několikanásobná vítězka ankety Český Slavík Lucie Bílá se po sedmi letech vrací do Šumperka, kde vystoupí ve středu 8. února. Všechny známé skladby zazní v komornější úpravě za doprovodu předního českého klavíristy Petra Maláska, díky čemuž si budete moci naplno vychutnat krásu a sílu jejího hlasu.

Předprodej vstupenek na tento jedinečný koncert začíná už ve středu 16. listopadu od 14 hodin! Informovali jsme ZDE

Prudukce šumperského kulturáku myslíme i na mladé publikum. Proto se v pátek 24. února dočkáte skvělého koncertu Pavla Callty s kapelou a Light & Love. Ti si získali pozornost mnoha fanoušků a jejich písně patří k těm nejhranějším na televizních a hudebních stanicích.

Light & Love

V neděli 5. března si užijete tříhodinovou taneční zábavu ve společnosti nejúspěšnější hudební skupiny televizní stanice Šlágr! Přijďte se na začátku jara pobavit a prožijte pohodové odpoledne ve společnosti populárních hudebníků Duo Jamaha.

Duo Jamaha

Nečekaný pohled do soukromí populárního herce, baviče a uznávaného režiséra Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice nabídne ve středu 15. března vtipné stand-up představení Celebrity od Studia DVA divadlo.

Celebrity - Ondřej Sokol

Autor: red., M. Horáková, zdroj foto: DK

Fotogalerie

Vtipným vánočním dárkem je vstupenka do šumperského kulturáku

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.